Главная > Все новости > У Святошинському районі розпочались звітні конференції органів самоорганізації населення (фото)

У Святошинському районі розпочались звітні конференції органів самоорганізації населення (фото)

Відповідно до пункту 2 статті 18 Закону України «Про органи самоорганізації населення» орган самоорганізації населення не рідше одного разу на рік звітує про свою діяльність на зборах(конференції) жителів за місцем проживання. І першими 30 листопада на конференції звітували про проведену роботу ОСН «Комітет мікрорайону «Злагода-1». Щорічна звітна конференція цього ОСН вже традиційно проходила в адмінбудівлі Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) за участі заступника голови Наталії Гусєвої, начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, голови Координаційної ради ОСН Ірини Романенко, начальника управління ЖКГ Євгена Мужиченка та начальника відділу з питань місцевого самоврядування Департаменту суспільних комунікацій КМДА Дениса Денисенка.

Про діяльність комітету перед присутніми делегатами, жителями мікрорайону, звітував керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Злагода-1» Станіслав Олександрович Буковський. Зокрема, він проінформував про проведені ремонті роботи в житлових будинках; вирішення питання вуличного освітлення прибудинкової території будинку № 89-А на проспекті Перемоги; реалізацію програми міського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування «Облаштування зеленої зони прибудинкових територій багатоквартирних будинків в межах території ОСН Святошинського району міста Києва»; зняття сухостійних дерев на території мікрорайону та багато іншого.

Станіслав Олександрович підкреслив, що: «Органи самоорганізації населення покликані представляти інтереси громади і виконувати власні повноваження. Та все це можливо виключно за умови злагодженої співпраці з органами виконавчої влади та депутатським корпусом. Так ми діємо вже протягом шести років. Наразі проблемним питаннями залишаються численні звернення до СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» щодо усунення пошкоджень зовнішніх мереж, відновлення тепла та водопостачання, відновлення благоустрою після виконання аварійних робіт».

Під час звітної конференції були обговорені плани робіт на наступний рік та необхідність участі у міському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування.