Главная > Все новости > Активисты района > У Святошинському районі пройшов форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу»

У Святошинському районі пройшов форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу»

З 2017 року в Києві проводяться форуми організацій громадянського суспільства. Цього року вони проходять під гаслом «Київ – столиця діалогу». 

Сьогодні у Святошинському районі відбувся черговий районний форум у рамках міського, який мав на меті зібрати представників інститутів громадянського суспільства, щоб вони напрацювали концепцію розвитку району. 

Під час заходу громадські активісти вчилися комунікації з представниками влади при прийнятті управлінських рішень, напрацьовували шляхи  розв’язання районних проблем, що будуть презентовані на розгляд керівництву міста. 

Відкрив форум голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко. Він привітав учасників зібрання й зазначив, що в нашому району така європейська практика взаємодії суспільства й влади застосовується вперше та має дуже великі перспективи на майбутнє: «Форум організації громадянського суспільства став майданчиком комунікації влади та громадянського суспільства у реалізації різногалузевих проектів та ініціатив. Співпраця між органами влади та організаціями громадянського суспільства є стратегічно важливим завданням для розбудови демократії, ефективного управління, побудови довіри та консенсусу в громаді». Одним із способів реалізації громадських ініціатив стало запровадження громадських бюджетів. З кожним роком ця програма набирає обертів, що свідчить про зростання суспільної активності громади та довіри до влади. Як ілюстрацію своїх слів Володимир Каретко навів деякі цифри:

Громадський бюджетПодано проектівПроекти-переможціРеалізовано проектів
ГБ-13344
ГБ-24288
ГБ-3431717 (реалізуються цього року)
ГБ-4160Іде голосування за проекти (до 06.06.2019 включно)

Поділився своїм досвідом у цій сфері голова благодійної організації «Ансамбль танцю «Вітамінчики», автор та переможець ГБ-1 – ГБ-3, учасник ГБ-4 Олег Мельник. Він як автор проектів, що вже протягом декількох років успішно реалізуються, презентував відповідну свою роботу. Після його доповіді учасники танцювального колективу «Вітамінчики» подарували учасникам форуму яскраві концертні номери.

У рамках районного форуму були проведені виставка-ярмарок успішних практик організацій громадянського суспільства, міні-тренінг «Інформаційно-комунікаційні технології для неурядових організацій», семінар «Як використовувати ненасильницький підхід в діалозі влади та громади», секція-практикум «Розвиток нашого району». У секційній роботі форуму взяла участь також депутат Київради Вікторія Муха. Цікаві пропозиції щодо перспективи розвитку району почули присутні від найактивніших представників інститутів громадянського суспільства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *