Главная > Все новости > У Святошинському районі пройшли командно-штабні навчання служб цивільного захисту

У Святошинському районі пройшли командно-штабні навчання служб цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Святошинського району м. Києва на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації від 22 квітня 2019 року № 267, 31 жовтня 2019 року було проведено командно-штабні навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Святошинської районної ланки територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань у складних умовах осінньо-зимового періоду».

Від Святошинської РДА у навчаннях узяли участь керівний склад цивільного захисту району, особовий склад відділу з питань цивільного захисту, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, спеціалізовані служби Святошинської ланки ТП ЄДС ЦЗ. До проведення навчань було також залучено:

— Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва;

— Святошинське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві;

— Святошинське управління поліції ГУ НП України в м. Києві;

— Управління патрульної поліції ГУ НП України у м. Києві;

— комунальну аварійно-рятувальну службу «Київська служба порятунку»;

— комунальне підприємство «Київміськсвітло»;

— комунальне підприємство «Київпастранс»;

— комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району міста Києва»;

— комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району»;

— комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району міста Києва;

— керівники цивільного захисту та особовий склад формувань цивільного захисту підприємств, установ і організацій району.

Першим етапом навчань було оперативне оповіщення учасників навчань про необхідність прибути до зали засідань Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) для участі в засіданні оперативного штабу.

На зазначеному засіданні присутні були ознайомлені з метою і завданнями командно-штабних навчань, а також з локаціями та «легендами» імітованих надзвичайних ситуацій.

На визначених локаціях було відпрацьовано спільні дії залучених до командно-штабних навчань комунальних служб і підрозділів з метою узгодження відповідних дій у разі виникнення реальних надзвичайних ситуацій.

Зазначені навчання показали готовність відповідних служб і підприємств Святошинського району, у тому числі із залученням сил та засобів міських спеціалізованих служб цивільного захисту, до злагоджених дій в умовах надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *