Главная > Все новости > У Святошинському районі представлено нового керівника районної в місті Києві державної адміністрації

У Святошинському районі представлено нового керівника районної в місті Києві державної адміністрації

27 листопада, мер столиці Віталій Кличко завітав до районної адміністрації, щоб особисто познайомити працівників апарату, структурних підрозділів РДА з правом юридичної особи, закладів, освіти, культури й медицини, представників комунальних установ і підприємств району та громадськості з виконувачем обов’язків голови Святошинської РДА Андрієм Олександровичем Трамбовецьким.

Віталій Кличко представив Андрія Трамбовецького як людину відповідальну, цілеспрямовану, націлену на результат. «Міська влада працює над перетворенням нашої столиці в сучасне, європейське місто. Ми створюємо всі умови для успішної реалізації як державної політики в різних сферах, так і особистих цілей і прагнень кожного киянина. За останні роки столиця відзначилася значними здобутками: багато зроблено і в розвитку інфраструктури міста, і в підвищенні привабливості Києва як для інвесторів, так і для іноземних туристів. Усе це красномовно свідчить про те, що ми рухаємось у вірному, перспективному напрямі. Попереду нас чекає ще чимало викликів і проблем, але сподіваюся, що разом ми їх успішно подолаємо», — сказав Віталій Кличко.

Андрій Трамбовецький подякував за вітання й сказав, що цілком усвідомлює ту велику відповідальність і високу довіру, які лягають на його плечі з цим призначенням, і готовий для плідної роботи.