Главная > Все новости > У святошинській школі № 281 забезпечено сучасні, комфортні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами

У святошинській школі № 281 забезпечено сучасні, комфортні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами

У мальовничому куточку Борщагівки в СЗШ № 281 у 2011 році вперше було відкрито спеціальний клас для дітей зі зниженим зором. Це рішення було прийнято у зв’язку з тим, що на базі ДНЗ № 218 (дошкільний навчальний заклад  для дітей з вадами зору) виховуються діти, яким потрібне подальше здобування освіти за допомогою кваліфікованих спеціалістів тифлопедагогів та дефектологів.

Першою вчителькою для дітей зі зниженим зором стала викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології, дефектолог (тифлопедагог), вчитель початкових класів для дітей з порушенням зору — Кузьменко Ірина Анатоліївна. На сьогоднішній день її обійми були відкриті втретє для маленьких першокласників. Цього року вона обладнала в сучасному стилі відповідно до концепції НУШ класну кімнату за рахунок державних коштів.

На 1 вересня 2019 року у ЗЗСО № 281 1214 учнів, які об’єднані у 49 класів. Серед них: 8 спеціальних класів для дітей зі зниженим зором, 1 клас для дітей із затримкою психічного розвитку та 7 інклюзивних класів.

Інклюзивні класи були створені для забезпечення дітей з особливими освітніми потребами якісною освітою та можливістю повноцінної адаптації в соціальному середовищі.

За рахунок державного фінансування в трьох класах для дітей зі зниженим зором та інклюзивному класі було зроблено капітальний ремонт.

У минулому році було обладнано ресурсну кімнату, яка є чудовим емоційно-розвантажувальним осередком для здобувачів освіти в закладі загальної середньої освіти № 281.

Всі учасники освітнього процесу вдячні Святошинській районній у місті Києві державній адміністрації за підтримку та забезпечення сучасного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.

Джерело: СЗШ № 281.