Главная > Все новости > У Святошині пройшов І етап відкритого захисту конкурсних робіт ГО для отримання фінансування з міського бюджету столиці

У Святошині пройшов І етап відкритого захисту конкурсних робіт ГО для отримання фінансування з міського бюджету столиці

Сьогодні в конференц-залі приміщення Центру соціальних служб Святошинського району міста Києва (вул. Гната Юри, 14-Б) відбувся І етап відкритого захисту конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями Святошинського району для участі у конкурсному відборі громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на реалізацію розроблених ними проектів у 2020 році.

На розгляд районної конкурсної комісії, до складу якої ввійшли представники структурних підрозділів Святошинської РДА на чолі з в. о. заступника голови Святошинської РДА Іриною Жидченко, було подано 12 проектів. Пріоритетними напрямками були:

— Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору);

— Соціальна адаптація учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій та їх сімей;

— Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

— Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;

— Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста;

— Національно-патріотичне виховання молоді;

— Надання інших соціальних послуг.

На захисті крім членів районної комісії, авторів проектів були також присутні як спостерігачі представники громадськості й активні мешканці району.

За результатами відкритого захисту конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями для участі у конкурсному відборі громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, комісія рекомендувала всі подані конкурсні пропозиції до наступного етапу конкурсу.