Главная > Все новости > Анонсы > У столиці запустили Telegram-бот для дистанційного контролю за дотриманням киянами режиму самоізоляції

У столиці запустили Telegram-бот для дистанційного контролю за дотриманням киянами режиму самоізоляції

Моніторинговий центр із протидії поширенню COVID-19 КМДА запустив Telegram-бот для киян, які знаходяться на самоізоляції. Про це повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

«Самоізольовані мають дотримуватись обраного режиму. Проте навряд чи комусь цікаві регулярні візити перевіряючих до помешкання. Відтепер контроль можна здійснювати дистанційно. Киянину, який знаходиться на самоізоляції, приходить push-повідомлення, на яке він має відповісти протягом 10 хвилин, увімкнувши геолокацію на смартфоні. Оператор отримує інформацію про фактичне знаходження опитуваного», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він також пояснив, що такі повідомлення приходять кілька разів на день. У разі, якщо опитуваний знаходиться поза зоною самоізоляції (різниця у даних геолокації 100 метрів) чи ігнорує повідомлення – до нього відправляють уповноважених осіб. У разі підтвердження факту порушення режиму самоізоляції складають протокол про адмінправопорушення та накладають штраф у 17 тисяч гривень. Поліція столиці склала вже 66 протоколів за порушення режиму самоізоляції.

Telegram-бот легко встановити та легко видалити після завершення карантину.

Нагадаємо, у столиці продовжує працювати Моніторинговий центр із протидії розповсюдженню COVID-19. До групи ризику, що контролює центр, увійшли понад 40 тисяч киян.

Моніторинговий центр вже здійснив майже 9 тисяч контактів для отримання інформації – дзвінків та опитувань про самопочуття, про перебування в самоізоляції, про контакти за останній час. Фахівці центру надають рекомендації або необхідну допомогу. Зокрема, й емоційну чи психологічну підтримку.

Звертаємо увагу, тільки через Моніторинговий центр з протидії COVID-19 відбувається спілкування з киянами, які перебувають у групі ризику.

На жаль, євипадки шахрайських дзвінків – тож, будьте уважними.

Єдиний номер, з якого телефонують киянам представники Моніторингового центру: 093-117-15-51.

Джерело

One thought on “У столиці запустили Telegram-бот для дистанційного контролю за дотриманням киянами режиму самоізоляції

  1. Войцех Бальчун Минулого місяця Укрзалізниця вже втрапляла поперед нашого фокусу зі своїми абсурдними закупівлями. Чесно, ми этак і не второпали, навіщо там тринькають мільйони возьми склянки-підстаканники , лляні сорочки та дизайнерську тканину в соответствии с 3,5 тисячі за метр. Платимо за це – вартість квитків безграмотный покриває усіх цих витрат! На переконання Омеляна – нинішні волання керівництва Укрзалізниці для збитки – це суцільна маніпуляція. Мовляв лише частина пасажирів обеспеченно оплачують поїздку, решта ж – їздять зайцями, або ж домовляються з провідниками. Ні для того кого ж не секрет, що й справді на приміських електричках справді недовольно хто оплачує проїзд. Бо контролю нема. Відповідно і немає і точної статистики. А як тоді поистине вирахувати збитки? Правильно – намалювати на око. І ото сьогодні нас намагаються переконати, що збитки від пасажирських перевезень – це проблеми пасажирів. Звісно, підвищити тарифи куди простіше, аніж навчитися контролювати та точно розподіляти кожну копійку. Ну і справді, а хто наважиться перекрити витік грошових потоків наліво. На) этом месте ще варто згадати важливу деталь. Частково пасажирські перевезення в Укрзалізниці субсидуються від перевезень вантажних. Останній напрямок – справді прибутковий. Але і (тутовое купа проблем – по-перше, вагонів катастрофічно невыгодный вистачає на всіх охочих. І це раніше створювало величезне ферония для корупції. За можливість перевезти предмет торговли представники бізнесу часто були змушені платити хабарі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *