Главная > Все новости > У школі на Святошино класний керівник обзиває дітей свинями (аудіо)

У школі на Святошино класний керівник обзиває дітей свинями (аудіо)

Виховний процес в одній із столичних шкіл набуває розголосу: під час зауваження школярам 7-го класу вчителька перейшла на образи. Діти записали її слова, а батьки оприлюднили у соцмережі.

Допис та аудіо розмістила в групі “Батьки SOS” у Facebook Маргарита Жданова.

За словами жінки, у столичній школі № 140, що у Святошинському районі,  класний керівник  7-в класу обзиває дітей свинями. 

“Виховна хвилинка” від класного керівника Томашевської Марини Ігорівни. Дітей, на її думку, тільки свинями можна назвати. @ Оксана Семенюк (директор школи – ред), Світлана Нечай, це жорстоке поводження з дітьми. На Вашу думку, за це теж догану, або все-таки вже пора вживати більш суворі заходи? Адже не хоче даний класний керівник працювати без порушень”, – написала обурена киянка.

В аудіо записі дійсно жіночий голос кричить, що “чого я маю прибирати за вами, мусор виносити, а я приходжу, тут ще більше наср…то…тільки вас свинями можна назвати. …пересіла на чисте місце, а убрать от там нє , щоб чисто сидіть”. 

На даний час пост киянки зібрав понад тисячу коментарів. 

До слова, внаслідок шокуючої кількості підліткових суїцидів, кияни  виступають проти смартфонів з інтернетом у школах.

Нагадаємо, у січні в одному з районів міста підліток випав з 15 поверху. На початку лютого у  Шевченківському районі  із вікна п’ятого поверху вистрибнула неповнолітня дівчина. На щастя, вона залишилась жива, але отримала численні травми і доправлена до лікарні. Крім цього, у Чайках 10-річний хлопчик за дивних обставин нібито вистрибнув з вікна багатоповерхівки. Також смертельне падіння сталося 15 лютого: 13-річна дівчинка впала з балкону 14-го поверху будинку на вулиці Княжий Затон. Сьогодні, 17 лютого, на вулиці Архітектора Вербицького 15-річна дівчина випала із загального балкону на 16-му поверсі та загинула на місці. 

Як повідомлялося, вчора у Боярці дівчатка наковтались пігулок у школі, надивившись відео в TikTok. Одна померла.