Главная > Все новости > Анонсы > У лютому Київ вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У лютому Київ вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У лютому столиця вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. Планом заходів, затвердженим у Київській міській державній адміністрації, передбачені зустріч керівництва столиці з воїнами-інтернаціоналістами та сім’ями воїнів, які загинули в Афганістані, церемонії покладання квітів, панахида за загиблими воїнами, тематичні виставки тощо.

14 лютого відбудеться зустріч керівництва міста Києва із воїнами-інтернаціоналістами та сім’ями воїнів, які загинули в Афганістані.

15 лютого на вул. Лаврській, 17 проведуть церемонію покладання квітів до Меморіалу (пам’ятника) воїнам України, полеглим в Афганістані, та панахиду за загиблими воїнами у церкві Воскресіння Христового, яка є храмом – пам’ятником жертвам «афганської» війни.

11-22 лютого триватиме фотовиставка, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця».

14-28 лютого працюватиме виставка архівних документів, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У центральних міських бібліотеках у лютому проходить цикл інформаційно-просвітницьких заходів.

Також тривають науково-просвітницькі, виховні заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав (зустрічі з учасниками бойових дій, лекції, уроки, виховні години, засідання за круглим столом, бібліографічні огляди, книжкові тематичні виставки та презентації).

У лютому заплановані також виставки дитячих малюнків, конкурси плакатів, стінівок, патріотичні акції, флешмоби, творчі проекти, екскурсії до Національного музею історії України у Другій світовій війні, покладання квітів до пам’ятників/меморіальних дошок громадянам України, які загинули під час бойових дій на території інших держав.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав триватимуть у всіх районах столиці.

Під час проведення загальноміських заходів буде забезпечено чергування бригади швидкої (екстреної) медичної допомоги, охорону громадського порядку.

svyat.kyivcity.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *