Главная > Все новости > У Києві цього року замінили та модернізували понад 420 ліфтів

У Києві цього року замінили та модернізували понад 420 ліфтів

У 2019 році в столиці капітально відремонтували та замінили 426 ліфтів із найбільш зношеним та аварійним обладнанням. Також комунальні служби виконали капітальний ремонт понад 300 спортивних і 144 дитячих майданчиків. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

За його словами, також у столичних дворах відремонтували та замінили 306  спортивних майданчиків, зокрема, встановили 283 workout-комплекси, відремонтували 144 дитячих майданчиків.

«Місто не припиняє модернізацію житлової інфраструктури, допомагає мешканцям багатоповерхових будинків ремонтувати найбільш дороговартісні елементи в будинку. Наприклад, заміна ліфта може коштувати кількасот тисяч гривень залежно від комплектації та виду обладнання. А ліфтове господарство міста, що налічує понад 20 тисяч підйомників, потребує оновлення. Адже це, насамперед, безпека і комфорт людей. Наприклад, цього року відремонтували вантажний ліфт на вулиці Грозненській, що пропрацював більше 30 років, але, як часто нам скаржаться мешканці, більше простоював, ніж слугував», – пояснив Петро Пантелеєв.

Також заступник голови повідомив, що у поточному році також у столиці відремонтували внутрішні мережі у 214 будинках та покрівлі в 146 багатоповерхівках.

Джерело