Главная > Все новости > У Києві пройшла конференція працівників психологічної служби закладів освіти

У Києві пройшла конференція працівників психологічної служби закладів освіти

У центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провів науково-практичну конференцію для працівників психологічної служби закладів освіти м. Києва на тему: «Шляхи формування фахової компетентності працівників психологічної служби у системі освіти міста Києва».

Панельну дискусію з працівниками психологічної служби закладів освіти м. Києва на тему: «Шляхи  формування  фахової  компетентності працівників  психологічної служби у системі освіти міста Києва» провела Хмелєва-Токарєва Ольга Василівна, завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.

Тему: «Знання іноземних мов як складова соціально-професійної компетентності педагогічного працівника» учасникам конференції розкрила Труфанова Т.В., вчитель англійської мови, переможець Одеського міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018» та «Учитель року — 2019» у номінації «Англійська мова».

У програмі конференції відбувся семінар на тему: «Періодизація дитячих страхів», який провела Березовська Н.І., практичний психолог, арт-терапевт.

Презентацію програми «Навчальний тренінг для тренерів з елементами коучінгу» провів Бєлов О.М., соціальний педагог, сертифікований професійний коуч-практик, тренер, президент ВГО «СВІТІ».

Учасниками конференції від кожного району міста Києва були представлені оформлені на ватманах розуміння розвитку та формування таких компетенцій практичного психолога та соціального педагога:

ü   Яким чином можна здобувати або формувати ці компетенції?

ü   Від чого, кого залежить сформованість компетенції?

ü   Як вимірювати наявність та сформованість компетенції?

Представники соціально-психологічної служби Святошинського району презентувалина ватмані слайдкомпетенції практичного психолога та соціального педагога в розрізі — критичність мислення та професійні знання.

На конференції робота працівників Святошинського району була відзначена як краща серед робіт від десяти районів міста Києва в оформленні та презентації.

 На закінчення учасники конференції підбили підсумки роботи.

Джерело: Святошинське РУОМС.