Главная > Все новости > У Києві на Подолі сталася масштабна пожежа, карта, відео

У Києві на Подолі сталася масштабна пожежа, карта, відео

Причини займання встановлюються

У суботу, 18 листопада, у Подільському районі Києва спалахнула пожежа. Густий чорний дим швидко огорнув вулицю і налякав перехожих. На місце події одразу викликали правоохоронців та пожежників.

Про те, що сталося, повідомляє київський Телеграм-канал “Реальний Київ”. Причини та обставини займання згодом встановлять компетентні органи.

На даний момент відомо, що на вулиці Хорива, що у Подільському районі столиці, почалася пожежа в одноповерховій будівлі. Судячи з кадрів, які очевидці публікують у соцмережах, густий дим валить з-під даху.

Повідомляється, що на місці події лунають вибухи. Відомо, що в охопленій вогнем будівлі розташовується заклад швидкого харчування “KARTOFAN”.

Про постраждалих, наразі, нічого не відомо. На місці працюють рятувальники, які оперативно ліквідують загоряння.

Причини та обставини пожежі встановлюються.

Раніше “Телеграф ” повідомляв, що у Києві серйозна пожежа сталася на Радіоринку — там горів автосервіс. Займання виникло в одному з авто на сервісі, а потім полум’я перекинулося на горючі матеріали, що знаходились у будівлі. До медиків по допомогу звернувся працівник СТО із незначними опіками особи, але від госпіталізації відмовився.

#Київ #Пожежа #Займання