Главная > Всі новини > Анонси > У Києві можуть посилити карантин? – подробиці

У Києві можуть посилити карантин? – подробиці

Київський міський голова Віталій Кличко не виключає посилення карантину у столиці, якщо збільшиться кількість хворих на коронавірус.

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram та Facebook.

За його словами, більш суворі обмежувальні заходи запровадять, якщо зросте динаміка захворювання на коронавірус.

“Ситуація, насправді, непроста. Особливо – напередодні дати, коли ми збираємося запроваджувати послаблення обмежувальних заходів. І, якщо динаміка захворювання так зростатиме, будь-які послаблення будуть нелогічними і можуть призвести до інфекційного вибуху. І тоді доведеться запроваджувати більш суворий карантин”, – написав Кличко.

Нагадаємо, що кількість киян, у яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася за минулу добу на 66 осіб. Із них, зокрема, 6 медиків.

«Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, знову збільшилася. Ще на 66 людей. Серед них – 6 медиків. На сьогодні в столиці вже 1871 підтверджений випадок захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 32 жінки віком від 27 до 79 років і дві дівчинки – 1 і 3 роки. Та 29 чоловіків від 28 до 84 років і троє хлопчиків – 4, 12, 16 рокiв. До лікарень столиці госпіталізували 26 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Мер зазначив, що найбільше випадків за минулу добу виявили в Оболонському районі – 13 людей, Дарницькому – 12 та Деснянському – 8 підтверджених випадків.

Джерело