Главная > Всі новини > Активісти району > У КДМШ № 22 відбувся концерт ансамблів «Разом зустрічаємо весну»

У КДМШ № 22 відбувся концерт ансамблів «Разом зустрічаємо весну»

4 березня у святковій залі Київської дитячої музичної школи № 22 відбувся захоплюючий концерт ансамблів «Разом зустрічаємо весну». Концертну програму підготувала завідувач відділу предмету за вибором Евеліна Лосєва, а провели учениці Софія Блажевич та Діана Демська.

Учні різних відділів школи виступили у концерті, демонструючи свої таланти та виконавську майстерність. Кожен виконавець був пристрасно відданий музиці і творчості, даруючи глядачам незабутні емоції та молодість весняного настрою.

Гарний настрій слухачам подарували вихованці школи: Анастасія Ущаповська та Олена Орловська (викладач Олена Орловська), Аліса Роголь та Богдана Жидкович (викладач Нонна Козлова), Софія Блажевич та Діана Демська (викладач Евеліна Лосєва), Ніка та Тимур Дуди (викладач Людмила Васіна та Тамара Теліна), Людмила Алтухова та Тетяна Калашникова (викладач Тетяна Калашникова), Марія Дяченко та Тамара Теліна (викладач Тетяна Чайка), Віра та Влада Каун (викладач Ельміра Сторчак), Юлія Лисенко та Марія Дяченко (викладач Тетяна Чайка), Дарина та Марія Юрченки (викладач Людмила Васіна), Аліса Симочко та Тетяна Калашникова (викладач Тетяна Калашникова).

Схвильовані та щасливі обличчя дітей та викладачів, задоволені обличчя батьків та безліч гостей, особлива урочиста, святкова атмосфера: все це стало яскравим прикладом того, як мистецтво об’єднує серця, надихає та дарує нам хвилини щастя.

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.