Главная > Всі новини > У Карпатському регіоні від -9 °С до +11 °С

У Карпатському регіоні від -9 °С до +11 °С

Весняне тепло не дуже швидко підбирається до схилів Карпат. Зменшення товщини снігового покриву та весняне сонце дають змогу цибулині карпатської квітки шафран Гейгеля (крокусу) прокидатися. Мисливці з фотоапаратами вже можуть полювати за кращими світлинами полян цих квітів в Закарпатті.

Денна температура в Карпатському регіоні до кінця тижня може піднятися до +11 °С в передгір’ї, та  до +3 °С на високогір’ї. У неділю очікується невеликий дощ. Прихильники зимових видів спорту ще можуть насолодитися погодою 24-26 березня, в ці дні за прогнозом Синоптика денна температура на лижних курортах до -4 °С, нічна до -10 °С. У п’ятницю, 26 березня місцями дуже сонячно. І це тільки початок наступу тепла.

На Івано-Франківщині з 24 березня температура повітря буде впевнено підвищуватися, сонця буде більше. Вітер слабкий, західний, північно-західний. Але погода в передгір’ї і високо в горах істотно відрізняється. У високогір’ї Карпат збережуться нічні морози, до суботи ще досить сильні, в неділю потеплішає, але пройдуть дощі.

У Буковелі до кінця тижня мінлива хмарність. 24-26 березня вночі -9…-11 °С, вдень -4…+1 °С. У вихідні вдень +1…+3 °С, вітер змінних напрямків до 4 м/сек. У неділю очікується невеликий сніг.

В Івано-Франківську до 27 березня денна температура +4 …+7 °С, нічна до 3 градусів нижче нуля, у вихідні вдень до +9 °С, вночі до +4 °С. Сонця буде більше, хоча і хмари не зникнуть до кінця тижня. 28 березня можливі опади.

Львівська область теж поспішає нарощувати тепло. До кінця тижня температура повітря вдень підніметься до +5…+9 °С, у неділю підтягнеться і нічна – до +4 °С. 24-25 березня очікується ясна погода. У неділю дощитиме.

На Закарпатті  крокусні галявини вже можна побачити у долинах біля озера Синевир. В регіоні 24-25 березня дуже сонячно, вдень +7 …+9 °С. Але з 26-27 березня буде хмарно з проясненнями, а 28 березня пройдуть дощі. Температура у вихідні до 11 градусів тепла. Вночі до +5 °С.

В Ужгороді температура повітря вдень +7 …+11 °С, вночі -2…+5 °С. 24-25 березня ясно, з 26-27 березня – хмарно з проясненнями. 28 березня, в неділю – мінлива хмарність, вдень очікується невеликий дощ.

В Карпатском регионе от -9 °С до +11 °С

Весеннее тепло медленно подбирается к склонам Карпат. Уменьшение толщины снежного покрова и весеннее солнце заставляют луковицу карпатского цветка шафрана Гейгеля (крокуса) просыпаться. Охотники с фотоаппаратами уже могут сделать снимки полян этих цветов в Закарпатье.

Дневная температура в Карпатском регионе до конца недели поднимется до +11 °С в предгорье, до +3 °С на высокогорье, в воскресенье ожидается мелкий дождь. Любители зимних видов спорта смогут насладиться погодой 24-26 марта, в эти дни по прогнозу Синоптика дневная температура на лыжных курортах до -4 °С, ночная до -10 °С. В пятницу, 26 марта местами очень солнечно. И это только начало наступления тепла.

На Ивано-Франковщине с 24 марта температура воздуха будет уверенно подниматься, солнца будет больше. Ветер слабый, западный, северо-западный. Но погода в предгорье и высоко в горах существенно отличается. В высокогорье Карпат сохранятся ночные морозы, до субботы еще довольно сильные, в воскресенье потеплеет, но пройдут дожди.

В Буковеле до конца недели переменная облачность, 24-26 марта ночью -9…-11 °С, днем -4…+1 °С. В выходные днем +1…+3 °С, ветер переменных направлений до 4 м/сек. В воскресенье ожидается мелкий снег.

В Ивано-Франковске до 27 марта дневная температура +4…+7 °С, ночью до 3 градусов ниже нуля, в выходные днем до 9 градусов тепла, ночью до +4 °С. Солнца будет больше, хотя и тучи с облаками не исчезнут до конца недели. 28 марта возможны осадки.

Львовская область тоже спешит наращивать тепло к концу марта. До конца недели температура воздуха днем поднимется до +5…+9 °С, в воскресенье подтянется и ночная – до +4 °С. 24-25 марта ожидается ясная погода. В воскресенье будет дождить.

На Закарпатье намного теплее – крокусные поляны уже можно увидеть в долинах возле озера Синевир. В регионе 24-25 марта очень солнечно, днем +7…+9 °С. Но с 26-27 марта будет облачно с прояснениями, а 28 марта пройдут дожди. Температура в выходные до 11 градусов тепла. Ночью  до +5 °С.

В Ужгороде температура воздуха днем +7…+11 °С, ночью -2…+5 °С. 24-25 марта ясно, с 26-27 марта – небольшая облачность. 28 марта, в воскресенье – переменная облачность, днем ожидается мелкий дождь.