Главная > Всі новини > У допомоги є і’мя – БФ “Вогонь запеклих не пече”

У допомоги є і’мя – БФ “Вогонь запеклих не пече”

Близько 2 тонн гуманітарної допомоги днями отримали мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади (МОТГ) Краматорського району Донецької області, що проживають у прифронтовій зоні. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду “Вогонь запеклих не пече” (БФ “ВЗНП”) і його надійних партнерів. Логістику і безпекові заходи вже традиційно забезпечили представники ГУР МО України, зокрема спецпідрозділ  “Кракен”.

        В активі БФ “ВЗНП” і військових розвідників вже декілька гуманітарних рейсів в найнебезпечніші регіони України, на деокуповані території і ОТГ, які межують з лінією фронту. Адже там гостро стоїть питання підвозу самого необхідного для найбільш вразливих верств населення. Особливо це стосується засобів особистої гігієни. Визначивши цей напрямок пріоритетним, Фонд лише за кілька місяців доправив на Схід і Південь кілька тон різноманітної гуманітарки.

    Чергова акція Фонду стала логічним продовженням постійної волонтерської діяльності і одночасно оперативною практичною відповіддю на лист-прохання про допомогу від керівництва Миколаївської МОТГ Донецької області. За короткий проміжок часу волонтерам вдалося зібрати необхідні кошти і матеріальні засоби. Завдяки цьому 613 членів громади отримали багатофункціональні набори особистої гігієни. Кожен із них налічував від 11 до 14 окремих предметів в залежності від потреб конкретної людини. У такий спосіб було забезпечено найбільш незахищену спільноту громади, що опинилась у складних життєвих обставинах: осіб з інвалідністю.

Без уваги благодійників Фонду, як завжди, не залишились й місцеві дітлахи. Керівництво двох шкіл міста та 800 їх підопічних висловили щиру подяку волонтерам, небайдужим спонсорам за ретельне підібране канцелярське приладдя, якого вистачить не лише до кінця навчального року. Це великий обсяг канцелярки, так необхідної для навчального процесу –  сотні зошитів і альбомів для малювання, ручки і олівці, доправлені Фондом. 

Тому не дивно, що начальниця відділу соціального захисту  Миколаївської міської військово-цивільної адміністрації Валентина Гребенюк під час передачі гуманітарки висловила слова вдячності не лише представникам БФ “ВЗНП”, а й партнерам Фонду. “Всі мої земляки завжди з теплотою будуть пам’ятати добро, людяність і щирість наших благодійників. Відтепер ми розуміємо, що у наданої нам допомоги є конкретне ім’я – Благодійний фонд “Вогонь запеклих не пече”. – Завжди раді бачити всіх вас. Низький уклін вам всім за допомогу» – підсумувала вона.Previous

-У нашої організації безліч небайдужих друзів, які в важкий час, не вагаючись, підставили нам своє плече. Це співробітники Кредобанку і заступник голови правління АТ “Кредобанк” Олег Нога, компанія “БРСМ-Нафта”, голова правління Київського картонно-паперового комбінату пан Головченко, численний колектив підприємства ЛМГО/ЛIСТВИЦЯ, приватний підприємець Віктор Лазаренко та багато-багато інших. Дуже приємно розуміти, що про нас піклуються також польські друзі з Червоного Хреста Торунь, яким керує пані Ева Зулевська, з Фундації “Dobra dla dobra” на чолі з Тетяною Дембською і родина волонтерів Чайковських”,- зазначили представники Фонду.

Представниця БФ “ВЗНП” Олена Мілош запевнила, що благодійники й надалі будуть докладати всіх зусиль, щоб всіляко допомагати найбільш незахищеним українцям і громадам. За її словами, задля цього під егідою Фонду вже сформувався потужний загін добротворців з різних куточків України. Нещодавно приєдналися польські колеги.

– Щиро дякую всім вам! Разом – ми велика сила. Ви довели на практиці, що не буває маленьких донатів. Навіть гривня, кілограм харчів, поширений вами наш пост про черговий збір, або навіть кілька слів підтримки має величезне значення. Це теж дуже суттєва допомога, – відзначила благодійниця.

 “Ми свідомі того, що Перемога залежить від кожного із нас. І переконані, що постійною має бути й підтримка наших захисників. Саме тому, паралельно з масштабуванням гуманітарної складової, вже кілька місяців поспіль разом з ПриватБанком реалізовуємо благодійний проект “Робимо вітер ворогу”, – повідомила О. Мілош про плани Фонду. – Це великий збір коштів на придбання спеціального обладнання і програмного забезпечення для ГУР МО України.

Зробити донат на підтримку програми можна з будь-якої картки в декілька кліків на спеціальній сторінці збору або за допомогою меню Добро через сайт.