Главная > Всі новини > Активісти району > У бібліотеці імені Гната Юри ЦБС «Свічадо» відбулась презентація книги Стефанії Демчук «Доба постів і карнавалів»

У бібліотеці імені Гната Юри ЦБС «Свічадо» відбулась презентація книги Стефанії Демчук «Доба постів і карнавалів»

Пізнавальну подорож у часі середньовіччя здійснили користувачі бібліотеки ім. Гната Юри. На зустріч з читачами завітала Стефанія Демчук – сучасна історикиня, письменниця, дослідниця та популяризаторка середньовічної й ранньомодерної культури.

До уваги читачів було презентовано книгу «Доба постів і карнавалів». Свою книгу авторка позиціонує як розповідь про середні віки для «чайників». Стефанія розповіла як досліджувала історичні джерела та вивчали багато тем: дитинство, кохання, шлюб та секс, медицину та гігієну, навчання і монастирі, їжу і питво та різномаїття свят, тощо.

Подорож у часі з авторкою переконливо довела: люди, яки жили у ті далекі часи, були вже точно не «темнішими» за деяких сучасних людей та дозволила побачити цю епоху під новим кутом з підґрунтям формування культури.

До відома: з книгою письменниці можна ознайомитись у бібліотеці імені Гната Юри. Більше інформації на сторінці бібліотеки у Facebook https://www.facebook.com/Yurahnat

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.