Главная > Всі новини > Активісти району > У бібліотеці ім. О. Герцена ЦБС «Свічадо» відбувся показ етюдів «Відкрий в собі актора» з нагоди Міжнародного дня театру

У бібліотеці ім. О. Герцена ЦБС «Свічадо» відбувся показ етюдів «Відкрий в собі актора» з нагоди Міжнародного дня театру

Театр – особливий і прекрасний світ, у якому все незвичайне – це ще раз довели учасники театрального гуртка, який від початку року діє у бібліотеці ім. О. Герцена ЦБС «Свічадо». До Міжнародного дня театру вони підготували етюди на тему: «Відкрий в собі актора».

Шановні користувачі! Ми шлемо найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня театру усім, чиє життя та робота пов’язані з театральною сферою. А на вас чекаємо у бібліотеці: вулиця Кирила Розумовського,10.

Довідково: 27 березня – Міжнародний день театру. У цей день професійне свято відзначають працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. В Україні це свято відзначають з 1961 року, після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

Вперше про театр згадано в джерелах, датованих 497 роком до н.е. У них йдеться про проведення свята, присвяченого богу Діонісу. Перша будівля театру з’явилась у Римі в 55 році до н.е., там виконували вірші та невеликі п’єси, переспіви легенд і міфів.

Перший український стаціонарний театр був відкритий у Львові в 1795 році, а через 24 роки з’явилася перша українська п’єса «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського. А от у Тернополі у 1915 році Лесь Курбас заснував перший стаціонарний український професійний театр «Тернопільські театральні вечори».

Традиційно цей день проходить під девізом: «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.