Главная > Всі новини > Активісти району > Творча майстерня у бібліотеці ім. Гната Юри ЦБС «Свічадо»

Творча майстерня у бібліотеці ім. Гната Юри ЦБС «Свічадо»

Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи  «Свічадо» активно впроваджують в практику своєї роботи гуртки та «творчі майстерні», які знайомлять користувачів з різноманітними техніками рукоділля: малюванням, вишивкою, художнім розписом, квілінгом, декупажем тощо.

Чергову неймовірну виставку магнітів-сердечок створили учасники майстер-класу у бібліотеці імені Гната Юри ЦБС «Свічадо». Талановита майстриня Дарина Гук навчала присутніх виготовляти красиві, ексклюзивні речі, які не тільки наповнюють життя яскравими фарбами, але й надають інтер’єру унікальності.

Створення виробів своїми руками є вельми цікавим і захоплюючим заняттям. Творчо обдаровані користувачі різного віку та здібностей з радістю беруть участь у різних заходах і майстер-класах, популярність і життєздатність яких визначається насамперед цікавим, творчим, невимушеним спілкуванням.

Творчі заняття залучають дітей та дорослих до художньої творчості, розвивають в них пізнавальну активність, допитливість, творчі здібності та художній смак. 

Запрошені майстрині розкривають тонкощі свого таланту,  а бібліотекарі готують широкий репертуар літератури і періодики «Hand made», створюють виставки творчих робіт.

Тож слідкуйте за нашими анонсами і приєднуйтесь до бібліотеки.

До відома: більше інформації на сторінці бібліотеки ім. Гната Юри у Facebook https://www.facebook.com/Yurahnat

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.