Главная > Всі новини > Анонси > Цезар Куніков знищений в Криму 14.02.24 — меми і жарти

Цезар Куніков знищений в Криму 14.02.24 — меми і жарти

Українці оцінили іронію. Фото Telegram

Корабель вирушив на дно у важливий для себе день

Вранці в середу, 14 лютого, дрони Головного управління розвідки підбили російський корабель “Цезар Куніков” у Криму, він затонув. Українці оцінили “валетнинку від Буданова”, мережа вибухнула мемами.

“Телеграф” зібрав найяскравіші з них. Звісно, переважна більшість жартів пов’язана із Днем святого Валентина. Іронізують, що у День закоханих ВДК “Цезар Куніков” та підбитий у 2022-му році крейсер “Москва”, “зустрілися, попри відстань”: “Москва дочекалася свого Цезаря”. У мережі жартують, що кораблі ЧФ РФ скоро нищитимуть в алфавітному порядку.

Примітно, що день 14 лютого знаменний для корабля, що затонув, — річ у тім, що герой СРСР Цезар Куніков, ім’я якого носив підбитий корабель, помер рівно 81 рік тому. Він помер унаслідок поранення 14 лютого 1943 року.

Нагадаємо, рано-вранці 14 лютого жителі окупованого Криму почули потужні вибухи та пожежу в морі. Незабаром джерела “Телеграфа” в ГУР повідомили, що це була операція Головного управління розвідки. Вона виявилася успішною та відправила на дно черговий “російський військовий корабель”. Генеральний штаб ЗСУ офіційно підтвердив знищення ВДК “Цезар Куніков”. Наголошується, що у момент ураження він перебував у територіальних водах України біля Алупки.

Як повідомляв “Телеграф”, нещодавно окупанти частинами підняли з дна моря в порту Феодосії великий десантний корабель (ВДК) “Новочеркаськ”, що затонув після удару. Хоча росіяни заявляли, що ремонтуватимуть судно, зараз воно є шматками металобрухту.