Главная > Всі новини > Активісти району > Центр «ДЕСАНТНИК» та СЗШ № 215 провели спільне свято Масниці в українських традиціях

Центр «ДЕСАНТНИК» та СЗШ № 215 провели спільне свято Масниці в українських традиціях

Незважаючи ні на що, ми сильні, ми не здаємося, тому, що ми українці! Ми пам’ятаємо свої традиції, бережемо їх і плекаємо. Свято Колодія чи Масниці мало в українців ще й інші назви: Сиропуст, Сиропусний тиждень, головною стравою під час якого були вареники з сиром. Він тривав сім днів, кожен з яких мав свою назву і значення. І саме у ці дні було прийнято ходити в гості, радіти новій весні, а нині й чекати найскорішої ПЕРЕМОГИ!

Цьогоріч 14 березня ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» завітав до гостинної святошинської школи № 215 з традиційною спортивно – краєзнавчою грою «Вареники, вареники. Божі хваленики».

Команди школи та вихованці гуртків «Десантнику» – «Вареники», «Блискавичні варенички», «Яскраві зірки» та «Чарівні варенички» на швидкість «варили» український смаколик під час спортивних естафет, ліпили та малювали креативні варенички по-борщагівськи, змагалися у спритності та демонстрували свої хореографічні здібності, виконуючи запальні українські танці.

Перемогу у змаганнях отримала дружба, українські національні традиції і єдине бажання усіх –ПЕРЕМОГА України!

Наприкінці заходу команди були нагороджені грамотами, ексклюзивними статуетками вареників, патріотичними призами та незабутніми емоціями!

 

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».