Главная > Всі новини > Активісти району > Центр «Десантник» провів благодійний танцювальний майстер клас в підтримку ЗСУ «Єднання стилів»

Центр «Десантник» провів благодійний танцювальний майстер клас в підтримку ЗСУ «Єднання стилів»

В суботу 10.02 за організацією Центру «Десантник в танцювальному залі ЦК НАУ відбувся благодійний танцювальний майстер клас в підтримку ЗСУ «Єднання стилів», в якому взяли участь представники колективів Солом’янського та Святошинського районів – народний художній колектив «Циркова студія «АРЕНА», Хореографічна студія «EXTRIM-Dance Group”, Народний художній колектив ансамбль танцю «Вітамінчики» та гурток сучасного спортивного танцю Центру «Десантник».

Під час майстер класу були представлені різні танцювальні стилі- ZUMBA, HIP-HOP, DANCEHALL і, звісно, український народно-сценічний танець. Сучасникам було цікаво опановувати рухи з відомого на увесь світ «Гопака», а народникам, у свою чергу, вивчати комбінації сучасних танців.

Усі учасники отримали сертифікати про проходження майстер класу, заохочувальні призи та креативні волонтерські медалі – тому що усіх поєднувала одна благодійна справа –збір коштів на зарядну станцію для штурмовиків «Гвардії наступу» 15 бригади оперативного призначення «Кара-Даг».

Тільки разом до перемоги!

 

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»