Главная > Все новости > Триває акція «Не забудь привітати»

Триває акція «Не забудь привітати»

У Святошинському районі міста Києва 2 грудня стартувала щорічна благодійна акція «Не забудь привітати», спрямована на створення святкового настрою та проведення Новорічно-Різдвяних привітань для дітей з соціально незахищених сімей святошинської громади.
До проведення акції, за активної допомоги лідерів шкільного самоврядування та Районної асоціації «Старшокласник», вже долучилися 22 школи Святошинського району. Вразило саме те, що учні спонукали своїх батьків, педагогів та друзів до збору подарунків.

Святошинський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже понад 10 років поспіль у грудні-січні проводить благодійні акції «Не забудь привітати» та «Новий рік без самотності» з метою охоплення соціальною турботою тих родин, які внаслідок складних життєвих обставин опинилися у скруті. Саме завдяки небайдужості оточуючих, підтримці кожного з нас стає можливим принести свято у кожну родину, вселити надію на краще у кожну дитячу душу.

І ось уже перші результати: 150 подарунків отримали діти з інвалідністю 3 грудня на святі з нагоди 25-річчя БФ «Церебрал». Це стало можливим завдяки зусиллям учнів шкіл №№ 13, 35, 40, 72, 76, 131, 140, 154, 162, 196, 203, 205, 206, 215, 222, 235, 253, 297, 304, 317, гімназії східних мов № 1, ліцею «Еко» № 198, за що їм велика подяка.

Решта зібраних іграшок та книжок знайдуть своїх нових господарів під час проведення передсвяткових майстер-класів, новорічних заходів та вистав для юних киян – клієнтів Святошинського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наголошуємо, що зазначена акція триває! З готовністю чекаємо на нові подарунки для дітей, що дуже потребують підтримки! Зробимо наших дітей щасливими!

Джерело