Главная > ТОП-6 дахів Києва з чудовим виглядом

ТОП-6 дахів Києва з чудовим виглядом

Дах – ідеальне місце для романтичних побачень під пляшечку вина. На дахах проводять всілякі івенти та кінопокази. А ще – там роблять зізнання та сюрпризи справжні романтики. Новини Києва пропонують огляд дахів, з яких відкривається дивовижний вид на місто.

Дах у ЖК «Олександрівський»

Дах у ЖК «Олександрівський»

Одне із найпопулярніших місць для прогулянок по даху серед киян. Тут усе облаштовано. Вам не потрібно залазити на дах обхідними шляхами і боятися, що вас «застукають». ЖК «Олександрівський» – новобудова на 25 поверхів. Вигляд відкривається приголомшливий. Тут навіть є додаткові послуги — можна взяти плед, бінокль для огляду міста. Відвідування даху платне. Ціна – 50 грн

Адреса: вул. В. Лобановського 4-а

Дах на Героїв Сталінграда

Ще одне популярне місце серед киян. З даху цього будинку відкривається чудовий краєвид на Оболонь. Звичайно, сюди краще приходити увечері, ви зможете помилуватися вогниками на Дніпрі, пише My-Kiev.com

Адреса: вул. Г. Сталінграда, 2

Оглядовий майданчик на Батьківщині Матері

Оглядовий майданчик на Батьківщині Матері

Батьківщина Мати – одне із найулюбленіших місць серед гостей Києва. Цей історичний об’єкт урочисто височить над Києвом. Батьківщину Мати добре видно з Києво-Печерської Лаври. На Батьківщині-Матері знаходиться кілька оглядових майданчиків. Сюди вхід за готельну плату. За 300 грн можна піднятися на щит Пам’ятника, висота якого близько 100 м. Туристи піднімаються спеціальним ліфтом. Відвідування майданчика здійснюється із інструктором. Це досить екстремальне заняття!

Для тих, хто боїться висоти, можна піднятися на оглядовий майданчик, який знаходиться нижче. За 50 грн можна побувати на ній із екскурсією.

Адреса: вул. Лаврська, 24

Дах хостелу Freedom

Чудовий дах з гарним видом на місто! Тут не все так цивільно та облаштовано, як у попередніх місцях. Якщо ви захочете залізти на дах хостелу, слід попередньо домовитись з адміністрацією! Тут можна потроїти і романтичне побачення та подарунок-сюрприз друзям та рідним на день народження.

Адреса: вул. Срібнокільська 1, кВ. 101

Дах у готелі «Кооператор»

З даху готелі «Кооператор» відкривається чудовий краєвид на центр Києва. 

Адреса: вул. Саксаганського 53/80

Дзвіниця Києво-Печерської Лаври

Щоб забратися на дзвіницю у Києво-Печерській Лаврі потрібно пройти шлях із 200 сходинок

Адреса: вул. Лаврська, 21