Главная > Всі новини > Активісти району > Святошинські «Вітамінчики» представляють Україну на міжнародному фестивалі в Італії (фото)

Святошинські «Вітамінчики» представляють Україну на міжнародному фестивалі в Італії (фото)

Дитяча дипломатія в дії. З 9 березня на острові Сицилія, Італія проходять два масштабних Міжнародних фольклорних фестивалі – «Діти миру» та «Цвіт мигдалю», які зібрали більше півтори тисячі учасників з різних куточків світу. Тут і Болгарія, Македонія, Коста-Рика, Литва, Польща, Румунія, Киргизстан, Албанія, Камерун, Колумбія, Корея, Еквадор, Грузія, Японія, Греція, Італія, Естонія, Мальта, Мексика, Чорногорія, Словаччина, Іспанія. Пишаємося, що Україну на цих міжнародних заходах представляє наш рідний святошинський Народний художній колектив України “Ансамбль танцю “Вітамінчики” Центру творчості дітей та юнацтва.

“Ти просто розумієш, що за тобою Україна, яку ти представляєш і ти не маєш права розслабитися – потрібно так станцювати, щоб світ ахнув і наочно переконався, що ми не лише талановита нація, а велична, самостійна європейська держава, яка 100-відсотково переможе будь-яке зло!” – Олег Мельник.

 

Джерело: ЦТДТЮ Святошинського району м. Києва.