Главная > Все новости > Святошинський парк: зміни після реконструкції

Святошинський парк: зміни після реконструкції

Першу чергу робіт із реконструкції парку «Совки» завершено.

Візитівкою української столиці завжди були мальовничі зелені куточки. Саме реконструкції рекреаційних зон чинна влада приділяє чимало уваги.

Вчора проінспектувати завершення першої черги робіт із реконструкції парку «Совки» приїхали мер Києва Віталій Кличко та керівництво Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським.

Біля оновленої вхідної групи веселим дзюрчанням зустрічає відвідувачів грайливий фонтан. Його у дні невимовної спеки вподобали не тільки дітлахи та дорослі, у хвилини затишшя до живильних струмочків стрімголов збираються й численні лісові мешканці.

Парк «Совки» був заснований у 1976 році на території урочища Скарбовий ліс, яке, за свідченнями істориків, колись займало майже всю територію Святошина. Територія парку «Совки» займає понад 35 гектарів.

У результаті реконструкції ця досить комфортна для відпочинку городян територія надзвичайно змінилася: до ґрунтових стежок, що рясно перетинають усю територію лісопаркового масиву, додали прокладений периметральний екомаршрут, облаштували алею з фібробетону, установили нові урни та лавки, облаштували освітлення й навігацію тощо.

Також у парку відкрили три чудові нові дитячі майданчики, з’явилися спортивна зона з тренажерами і магічна шахова альтанка, що вже полюбилася святошинським шахістам-аматорам. Спеціально облаштовані стаціонарними шаховими дошками-стільницями столи майже ніколи не пустують.

От і вчора тут проходив турнір з шахів серед вихованців ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК», узяти участь у якому запросили й голову Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

У свою чергу, мер столиці підготував надзвичайний приз переможцю сьогоднішніх змагань – сертифікат на проведення шахової партії з абсолютним чемпіоном світу з шахів, володарем шахового «Оскара», триразовим олімпійським чемпіоном Володимиром Крамником.

Щасливим володарем такого надзвичайного призу став член шахового гуртка ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК», учень ЗЗСО № 206 Даніїл Нарожний.

Вихованці комунального закладу позашкільної освіти «Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району м. Києва» сьогодні також «окупували» територію парку.
Для них ця реліктова територія – справжня мекка для проведення змагань зі спортивного орієнтування: чимала територія, пересічена місцевість, густа лісова рослинність і природні ґрунтові доріжки, а також цілюще, просякнуте хвойними ароматами повітря сприяють активному відпочинку.

І для решти відвідувачів тут є чимало принад, щоб насолодитися природною чистотою цього місця, відновити здоров’я та сили.

Тож візитом до цього чудового, зеленого, ландшафтного куточка Святошина всі залишилися задоволені. Та роботи з облаштування парку на цьому не припиняються.

До нової зустрічі на території Скарбового лісу – у святошинському парку «Совки»!