Главная > Все новости > Анонсы > Святошинське лісопаркове господарство закликає до озеленення

Святошинське лісопаркове господарство закликає до озеленення

На своїй сторінці у Facebook КП “Святошинське лісопаркове господарство” повыдомляє, що скоро, вже 20-го березня, відбуватиметься висадка дерев у рамках акції «Мільйон дерев за 24 години».

Зокрема у повідомленні зазначено наступне:

“Як ви вже, напевно, знаєте, в Україні 20 березня проводитиметься масштабна еко-акція з озеленення, під час якої планується одночасно висадити один мільйон дерев у містах, селищах і селах по всій території України. Акція відбудеться в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України», що є частиною глобальної ініціативи з висадження дерев у 100 країнах світу.

Під час акції Святошинським ЛПГ буде висаджено близько 6 000 сіянців сосни звичайної та дубу червоного у 61-му кварталі Святошинського лісництва (Біличанський ліс). 

Усі, хто мають бажання долучитися до цього заходу,
телефонуйте або пишіть на вайбер, Телеграм, WhatsApp: 098 386 34 63, у Директ в Інстаграмі чи у Facebook Messenger з поміткою «мільйон дерев за 24 години».

Крім того, зазначено, що якщо у вас виникло власне бачення втілення ідеї озеленення, також можна писати або телефонувати. Готові вислухати всіх та радитися з усіма!