Главная > Все новости > Анонсы > Святошин готується до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Святошин готується до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні.
Цього дня у Святошинському районі, як і по всій Україні, проводитиметься низка заходів, присвячених увіковіченню пам’яті громадян, що, відстоюючи цінності Революції Гідності, поклали своє життя на Майдані в період з 18 по 20 лютого 2014 року.

До проведення заходів будуть залучені представники родин загиблих Героїв Небесної Сотні, інші категорії громадян, причетних до відстоювання цінностей Революції Гідності, зокрема поранені на Майдані, громадські активісти, а також учасники антитерористичної операції об’єднаних сил на Сході країни.
У районі забезпечено широке інформування громади щодо проведення відповідних міських і районних заходів, упорядковано меморіальні дошки загиблим героям на фасадах освітніх закладів.

У всіх церквах  на території району будуть відслужені молебні за загиблими під час Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Особливого змісту набували культурно-мистецькі, виставкові заходи патріотичного спрямування, інші тематичні акції інформаційного та виховного змісту, що проходили цими днями в установах культури.

У місцях навчання (роботи) загиблих Героїв Небесної Сотні відбудуться меморіальні заходи за участі учнівської молоді, колег, представників родин, близьких, друзів загиблих.

Так, районний захід до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – концерт-реквієм «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе повіки!» відбудеться у ЗЗСО № 223 (вул. Жолудєва, 6-Г), на стіні якого встановлено меморіальну дошку на честь колишнього учня школи, загиблого Героя Небесної Сотні, Героя України Дмитра Максимова. Кавалер ордена «Золота Зірка», спортсмен- дефлімпієць, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, майстр спорту України загинув на Майдані, захищаючи вільний вибір вектору розвитку України. Подібні заходи відбудуться у ЗЗСО №№ 154, 222, 230, 304, 140.

Історичний екскурс в історію України останніх двох сторіч на тему: «У їхніх серцях – Україна. Крути, Майдан, Ілловайськ…» пройде 22 лютого в ЗЗСО № 281 Святошинського району. На захід запрошено учасників подій на Майдані, учасників бойових дій на Сході країни.

20 лютого 2019 року представники святошинської громади візьмуть участь у загальноміських заходах біля Меморіалу та Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та покладанні квітів до пам’ятних знаків загиблим Героям на вулиці Інститутській.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *