Главная > Все новости > Анонсы > Святошин готується до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Святошин готується до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні.
Цього дня у Святошинському районі, як і по всій Україні, проводитиметься низка заходів, присвячених увіковіченню пам’яті громадян, що, відстоюючи цінності Революції Гідності, поклали своє життя на Майдані в період з 18 по 20 лютого 2014 року.

До проведення заходів будуть залучені представники родин загиблих Героїв Небесної Сотні, інші категорії громадян, причетних до відстоювання цінностей Революції Гідності, зокрема поранені на Майдані, громадські активісти, а також учасники антитерористичної операції об’єднаних сил на Сході країни.
У районі забезпечено широке інформування громади щодо проведення відповідних міських і районних заходів, упорядковано меморіальні дошки загиблим героям на фасадах освітніх закладів.

У всіх церквах  на території району будуть відслужені молебні за загиблими під час Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Особливого змісту набували культурно-мистецькі, виставкові заходи патріотичного спрямування, інші тематичні акції інформаційного та виховного змісту, що проходили цими днями в установах культури.

У місцях навчання (роботи) загиблих Героїв Небесної Сотні відбудуться меморіальні заходи за участі учнівської молоді, колег, представників родин, близьких, друзів загиблих.

Так, районний захід до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – концерт-реквієм «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе повіки!» відбудеться у ЗЗСО № 223 (вул. Жолудєва, 6-Г), на стіні якого встановлено меморіальну дошку на честь колишнього учня школи, загиблого Героя Небесної Сотні, Героя України Дмитра Максимова. Кавалер ордена «Золота Зірка», спортсмен- дефлімпієць, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, майстр спорту України загинув на Майдані, захищаючи вільний вибір вектору розвитку України. Подібні заходи відбудуться у ЗЗСО №№ 154, 222, 230, 304, 140.

Історичний екскурс в історію України останніх двох сторіч на тему: «У їхніх серцях – Україна. Крути, Майдан, Ілловайськ…» пройде 22 лютого в ЗЗСО № 281 Святошинського району. На захід запрошено учасників подій на Майдані, учасників бойових дій на Сході країни.

20 лютого 2019 року представники святошинської громади візьмуть участь у загальноміських заходах біля Меморіалу та Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та покладанні квітів до пам’ятних знаків загиблим Героям на вулиці Інститутській.