Главная > Все новости > Анонсы > Супрун розповіла про гарячу лінію з кризових питань

Супрун розповіла про гарячу лінію з кризових питань

Україна – одна з небагатьох країн Європи з такою високою кількістю самогубств. Щоб знизити їх кількість, запроваджується цілодобова «гаряча лінія» психологічної допомоги Lifeline Ukraine.

Про це повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

– Статистика самогубств в Україні є дуже тривожною: маємо одні з найвищих показників у Європі. Україна також входить у 25 країн світу з найбільшою кількістю суїцидів. Під час війни ситуація погіршилася, чимало людей перебувають у стані постійного емоційного напруження, – написала Уляна Супрун.

Тому Міністерство охорони здоров’я підтримало створення національної телефонної лінії психологічної допомоги Lifeline Ukraine.Вона працюватиме цілодобово 7 днів на тиждень. Кожен українець у складній ситуації зможе звернутися за психологічною допомогою.

– Консультації надаватимуться в умовах довіри, анонімності та емпатії. Особливо важливо, що одна із ключових задач проекту психологічна допомога ветеранам та запобігання самогубств серед наших захисників. Наприклад, в Австралії «гаряча лінія» Lifeline допомагає рятувати 50 тисяч життів щороку, – розповіла Уляна Супрун.   

Вона впевнена, що робота Lifeline Ukraine також врятує життя багатьом українцям.

Але наразі телефон «гарячої лінії» #7333 не працює.

Уляна Супрун пояснила, що зараз у Lifeline Ukraine триває набір співробітників, які допомагатимуть українцям вийти з кризової психологічної ситуації. За її словами, усі члени команди пройдуть навчання під керівництвом канадських та американських експертів.

Про умови роботи та вимоги до кандидатів можна дізнатися за посиланням.

Джерело