Главная > Всі новини > Софіївську та Петропавлівську Борщагівку хочуть забудувати 10-поверхівками: жителі проти

Софіївську та Петропавлівську Борщагівку хочуть забудувати 10-поверхівками: жителі проти

Незважаючи на війну в Україні, забудовники та місцева влада під шумок намагаються протягнути свої проєкти, проти яких виступає громадськість. Така ситуація зараз склалася у Петропавлівській та Софіївській Борщагівці.

Тут збираються звести 10-поверхові житлові будинки. Будувати їх хочуть поряд із приватними будинками місцевих мешканців. Перешкодою не є парк, в який було вкладено бюджетні кошти. Ні критична ситуація зі школами та дитячими садками, які вже давним-давно переповнені.

Сесія Борщагівської сільської ради – відбулася у…закритому режимі! В той час, коли громадськості особливо потрібен доступ до інформації

Люди у формі, не представляючись і не пояснюючи причин, не пускали у приміщення сільради мешканців нашої ОТГ. І навіть депутата Борщагівської ОТГ Тетяну Гараніну не хотіли пускати!

На порядку денному було затвердження чотирьох ДПТ. Особливо емоційними були ДПТ, громадські слухання по яким відбулися на минулому тижні, і громада виступила категорично проти

Завдяки згуртованості та активності мешканців Петропавлівської Борщагівки два ДПТ, а саме:

⁃ щодо розміщення багатоквартирної забудови по вул. Мальовнича

⁃ стосовно будівництва комплексу багатоквартирної житлової та громадської забудови в межах вул. Херсонська, Запорізька, Зелений Гай та Одеська в селі Петропавлівська Борщагівка були перенесені на наступне пленарне засідання. Отже, ми виграли трохи часу для роботи над цими документами.

Сподіваюсь, що сільська рада та депутати почують громаду і будуть діяти в інтересах всіх жителів Борщагівської ОТГ

Два інших ДПТ, які ми не підтримали:

⁃ багатоквартирна житлова забудова з об’єктами громадського та соціального призначення по вул. Печерська в селі Чайки

⁃ багатоквартирна та індивідуальна житлова забудова в селі Софіївська Борщагівка (в межах кварталу вул. Жулянська, вул. Горького, вул. Полуботка та проспекту Героїв Небесної Сотні) були затверджені.

результати голосування