Главная > Всі новини > Гаряча тема > Школа помічника народного депутата шукає охочих змінювати державу на краще!

Школа помічника народного депутата шукає охочих змінювати державу на краще!

Це перша в Україні освітня програма з підготовки політичних кадрів, заснована у 2014 році!

   11-13 червня проходитиме 3-денний курс-інтенсив, де учасники отримають необхідні знання, розвинуть професійні навички, сформують гідне резюме, пройдуть стажування у Верховній Раді та отримають шанс одразу влаштуватися на посаду помічника в одного з народних депутатів. 

 Тільки практичні виступи та політичний досвід, кейси для самореалізації та діяльності у Верховній Раді України, Київській міській раді, Кабінеті Міністрів України та інших органах державної влади, експертні думки та подальше працевлаштування без досвіду.

   Окрім цього, у Школі виступають кращі політики України — президенти, міністри, їх заступники, народні депутати та їх помічники-консультанти, політтехнологи, експерти політ піару, журналісти й інші спеціалісти.

  На посаду помічника народного депутата вже працевлаштовано більше 350 випускників, також багато хто отримав інші політичні посади.

   Школа помічника народного депутата — гарантований майданчик для старту політичної кар’єри 

   Якщо бажаєте спробувати себе у політиці або ж розвинути професійні якості, переходьте за посиланням та реєструйтеся на курс https://assistant-school.org.ua/