Главная > Всі новини > Активісти району > Сервісні центри МВС Києва нагадують про онлайн-послугу з бронювання номерних знаків

Сервісні центри МВС Києва нагадують про онлайн-послугу з бронювання номерних знаків

Сервісні центри МВС Києва нагадують водіям про онлайн-послугу з бронювання номерних знаків для свого транспорту.

Як повідомляє Головний сервісний центр МВС, із початку 2024 року громадяни вже забронювали онлайн понад 8 тисяч номерних знаків із різними комбінаціями. У січні 2024 року забронювали 4 275 номерних знаків, а в лютому – 3 947.

Якщо автовласник або покупець хоче отримати бажану комбінацію, то перед візитом до сервісного центру МВС можна не просто переглянути, які в цьому конкретному центрі є вільні номерні знаки, а й навіть вибрати та забронювати.

Обрати можна як безкоштовну, так і визначену (платну) комбінацію цифр. Сама ж послуга вибору номерного знака обійдеться у 360 грн за будь-яку комбінацію, крім визначених платних комбінацій цифр (їхня вартість становить від 4 800 до 96 000 грн).

Щоб забронювати певну буквено-цифрову комбінацію, власник або майбутній власник транспортного засобу може авторизуватись у Кабінеті водія і попередньо переглянути, чи є вільною певна комбінація цифр або літер і цифр у тому сервісному центрі МВС, куди автовласник планує звертатись для здійснення реєстраційних дій. Після цього обрати бажану комбінацію і забронювати її на 10 днів для свого транспортного засобу. Сплатити за вартість вибору та/або за комбінацію цифр і букв можна теж онлайн.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном 044-290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація – на сайті Центру: https://hsc.gov.ua/index/poslugi/faq/