Главная > Всі новини > Активісти району > Сервісні центри МВС Києва нагадують про обов’язковість здійснення оплати за зберігання номерних знаків

Сервісні центри МВС Києва нагадують про обов’язковість здійснення оплати за зберігання номерних знаків

Номерні знаки, за які не внесена оплата за платне зберігання, будуть знищені в установленому порядку. Про це нагадує Головний сервісний центр МВС.

Як зазначають у Центрі, однією з популярних послуг сервісних центрів МВС в м. Києві є відповідальне зберігання номерних знаків. Це актуально для тих водіїв, які хочуть перезакріпити улюблені номерні знаки в подальшому за своїм іншим транспортним засобом.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 795, за номерні знаки, які перебувають на відповідальному зберіганні, здійснюється оплата. Іноді трапляються випадки, коли автовласники забувають оплатити послугу зберігання, і такі номерні знаки підлягають знищенню.

Для здійснення оплати автовласники можуть:

  • звернутись особисто або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак, та сплатити квитанцію;
  • онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Нагадуємо, що вартість платного зберігання 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Термін такого зберігання визначає особа, яка замовляє послугу. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знака.

Звертаємо увагу, що передача номерних знаків, які перебувають на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачена законодавством.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном 044-290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація – на сайті Головного сервісного центру МВС: https://hsc.gov.ua/index/poslugi/faq/.