Главная > Все новости > Сервіс прокату велосипедів отримав статус інвестора

Сервіс прокату велосипедів отримав статус інвестора

Сервіс Nextbike виграв інвестиційний конкурс зі створення у Києві мережі прокатувелосипедівНарешті компанія, яка вперше почала працювати у столиці ще у 2016 році,отримала офіційний статус інвестора, який вкладатиме кошти у розвиток міської системигромадського (спільного) використаннявелосипедів «bike-sharing».

Про це йдеться у Розпорядженні КМДА № 1170 від 27 червня 2019 року.

— Затвердити переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві» … Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕКСТБАЙК КИЇВ» — говориться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, Департамент економіки та інвестицій КМДА має підготувати та укласти інвестиційний договір із замовником проекту — комунальним підприємством «Київський центр розвитку міського середовища» та переможцем конкурсу компанією «НЕКСТБАЙК КИЇВ».

Довідка. Сервіс Nextbike було засновано у 2004 році у Лейпцигу (Німеччина). Компанія оперує системами громадського прокату велосипедів (public bike sharing) у 25 державах та 200 містах по всьому світу.

Метою bike-sharing є надання городянам дешевого велотранспорту для короткочасних нетривалих поїздок. Сервіс допомагає розвантажити транспортну систему та поліпшити екологічну ситуацію міста.

Однією з найбільших систем спільного використання велосипедів є паризька мережа Velib, яка має більше 1200 станцій та 20 тис. велосипедів. Щодня мережа обслуговує близько 100 тис. поїздок.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *