Главная > Все новости > Сервіс прокату велосипедів отримав статус інвестора

Сервіс прокату велосипедів отримав статус інвестора

Сервіс Nextbike виграв інвестиційний конкурс зі створення у Києві мережі прокатувелосипедівНарешті компанія, яка вперше почала працювати у столиці ще у 2016 році,отримала офіційний статус інвестора, який вкладатиме кошти у розвиток міської системигромадського (спільного) використаннявелосипедів «bike-sharing».

Про це йдеться у Розпорядженні КМДА № 1170 від 27 червня 2019 року.

— Затвердити переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення велосипедної мережі «bike-sharing» в місті Києві» … Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕКСТБАЙК КИЇВ» — говориться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, Департамент економіки та інвестицій КМДА має підготувати та укласти інвестиційний договір із замовником проекту — комунальним підприємством «Київський центр розвитку міського середовища» та переможцем конкурсу компанією «НЕКСТБАЙК КИЇВ».

Довідка. Сервіс Nextbike було засновано у 2004 році у Лейпцигу (Німеччина). Компанія оперує системами громадського прокату велосипедів (public bike sharing) у 25 державах та 200 містах по всьому світу.

Метою bike-sharing є надання городянам дешевого велотранспорту для короткочасних нетривалих поїздок. Сервіс допомагає розвантажити транспортну систему та поліпшити екологічну ситуацію міста.

Однією з найбільших систем спільного використання велосипедів є паризька мережа Velib, яка має більше 1200 станцій та 20 тис. велосипедів. Щодня мережа обслуговує близько 100 тис. поїздок.

Джерело