Главная > Всі новини > С Днем святого Валентина 2023 – поздравления с 14 февраля – картинки, валентинки на украинском языке

С Днем святого Валентина 2023 – поздравления с 14 февраля – картинки, валентинки на украинском языке

14 февраля — тот удивительный день, когда можно и нужно смело признаваться в любви.

День святого Валентина — это романтический праздник, когда влюбленные день обмениваются подарками и признаются друг другу в любви и дарят любимым подарки. Главным атрибутом праздника считается открытка в форме сердечка.

Стоит отметить, что история этого праздника берет свое начало еще со времен Древнего Рима, а именно с необычного фестиваля — Луперкалии, который больше напоминал свидания в слепую. Однако в 496 году День влюбленных обрел своего небесного покровителя.

Им стал юный священник Валентин, который во время войны тайно венчал влюбленных солдатов, хотя это было под строгим запретом. Парень не побоялся и продолжал свое светло дело, пока мог. За это после он и был казнен. Однако несмотря на столь трагичную историю — этот праздник является очень светлым и радостным.

Увы, но из-за войны в Украине многие влюбленные не могут быть вместе в этот день, однако выразить свои чувства можно отправив чувственное пожелание или красивую романтическую открытку. “Телеграф” подготовил для вас красивые поздравления на украинском языке в картинках, стихах, прозе и видео.

Поздравления с Днем святого Валентина в картинках

Привітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого ВалентинаПривітання з Днем святого Валентина

Поздравления с Днем святого Валентина на украинском языке

В День закоханих, звичайно,

Почуттів бажаю я,

Манить хай тебе кохання

Сила ніжна і п’янка.

Буде хай воно взаємним,

Хай дарує тобі крила,

Хай завжди допомагає

Всі здійснити твої мрії.

***

У День святого Валентина бажаю тобі романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей. Нехай твоє серце буде завжди закоханим!

***

Будь-якій людині потрібно, неодмінно потрібно, щоб хто-небудь його любив! Я бажаю, щоб кожен з вас, як можна швидше, знайшов того, кому він без страху і побоювань зможе вручити своє серце. Того, хто буде з особливою ніжністю і трепетом берегти це серце. Того, хто допоможе пережити всі біди і подарує незабутні моменти в цьому житті. Бажаю зустріти свою любов. З Днем Святого Валентина!

***

З Днем закоханих вітаю.

Щастя, радості бажаю.

По секрету я скажу:

Що тобою дорожу!

Хай гаряча же любов

Розганяє твою кров.

Будуть ласки й поцілунки,

А у вечері – дарунки!

***

Зі святом кохання вітаю тебе,

Бажаю любові, тепла і надії.

Нехай почуття тебе в вирій несе,

Та збуваються всі потаємнії мрії.

Ти щире тепло рідних рук бережи,

Та душу кохану зігрій у обіймах.

Бо люди закохані — то два береги,

Нема від любові величніше сили.

***

У прекрасний, чуттєвий свято бажаю міцної справжнього кохання. Нехай вона окрилює і штовхає до підкорення висот, наповнює змістом життя і осяває її яскравими фарбами позитивних емоцій.

***

Вітаю з Днем закоханих! Бажаю повністю віддаватися прекрасному почуттю. Не бійся бути ніжним і романтичним, адже любов – це єдина слабкість, яку може собі дозволити чоловік. І нехай саме ця слабкість зробить тебе сильним, непереможним і успішним у всіх життєвих сферах.

***

День закоханих — це привід

Сказати знов тобі “люблю”.

Це привід щоби бути разом

Й зустріти ранню зорю.

Нехай кохання зігріває,

Несе хай радість і тепло,

Любов в повітрі лиш літає,

Дарує щастя та добро!

Видеопоздравления с Днем святого Валентина на украинском языке

Больше красивых поздравлений с Днем всех влюбленных вы можете найти в нашем предыдущем материале.

Ранее “Телеграф” рассказывал, что астрологи озвучили свои рекомендации касательно празднования Дня святого Валентина. Кому-то из знаков Зодиака по душе парный массаж, а кто-то лучше останется на 14 февраля дома.

#Поздравления #День влюбленных #День Святого Валентина #День всех влюбленных