Главная > Все новости > Руслан Гончаров: «Рухаємось у напрямку позитивних змін у Святошинському районі»

Руслан Гончаров: «Рухаємось у напрямку позитивних змін у Святошинському районі»

Руслан Гончаров: «Рухаємось у напрямку позитивних змін у Святошинському районі»

Бути політиком у Києві – великий виклик самому собі. Київ – не просто масштабне місто, це серце України, і саме тут зосереджена найбільша кількість проблем, яких не бачать депутати інших українських міст. Столиця дозволяє помилятися, виправляти помилки, залишатися у строю, якщо маєш сили; єдине, чого столиця не пробачає – байдужості. Байдужості до міста і людей, що його населяють. Руслан Гончаров – молодий політик і громадський діяч, який уболіває за місто: помічник-консультант народного депутата України Миколи Тищенко, голова ГО «Слуга народу в місті Києві», співзасновник ГО «Київність».

Мабуть, основна і найяскравіша риса характеру киянина Руслана Гончарова – це комплексний підхід до проблем, з якими до нього звертаються кияни. Наприклад, під час карантинних заходів, які було введено в Україні через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, Київ особливо потребує постійної турботи. І, на превеликий жаль, цей неспокійний час, коли на першому місці мають знаходитися думки про безпеку співгромадян, для декого карантин – лише привід посилити роботу місцевих «наливайок» у спальних районах, і Святошинський район – не виключення. Тому кияни вертаються до Руслана Гончарова, який вирішує подібні питання.

Так, наприкінці липня Гончаров звітував на своїй сторінці у соціальній мережі: «Продовжуємо рухатись у напрямку позитивних змін в нашому районі. До карантину ми вже починали боротьбу з незаконними наливайками в районі та маємо бажання продовжувати рух в цьому напрямку. Мешканці прилеглих будинків неодноразово звертались до нашого депутата 219 округу Миколи Тищенко Микола з проханням допомогти в вирішенні цієї проблеми, тому продовжуємо роботу по цьому питанню. Незаконна наливайка за адресою вул. Якуба Колоса 15б, яка є розплідником антисоціальних явищ в районі має бути зачинена!!! Завдяки швидкій реакції Святошинське управління поліції у м. Києві та активній позиції ГО Честь – Україна, впевнений, що це нам вдасться!!!».

За словами Руслана Гончарова, він хоче бачити Київ безпечним місцем для всіх киян і гостей української столиці. Але безпека – це перш за все спільна громадянська відповідальність, і тому Гончаров щоразу дякує небайдужим жителям міста за сигнали про подібні негативні явища. Як каже помічник депутата, коли проблема потребує особливої уваги, контроль було посилено.

Продовжуючи тему здоров’я та безпеки, варто згадати про боротьбу, яку Руслан Гончаров веде зі стихійними сміттєзвалищами, які отруюють навколишнє середовище токсинами, а також – псують життя людям, які мешкають поруч. Варто замислитися над тим, чи повинні наші діти гратися на звалищі, де можуть бути й токсичні відходи?

Так, 30 липня Руслан Гончаров повідомив: «Проблема стихійних сміттєзвалищ в приватному секторі має бути вирішена. Але для цього мешканці приватного сектору мають бути свідомими й прагнути змінити своє відношення до життєвого простору! Приїхали на вулицю Стратонавтів, де протягом багатьох років утворено стихійне сміттєзвалище. Поспілкувались с місцевою жителькою, обговорили шляхи вирішення цього питання та домовились про зустріч з мешканцями, яка відбудеться в суботу о 12:00. Будемо шукати вирішення в цьому питанні! Продовжуємо робити наш район краще разом!».

Крім того, Гончаров нагадав про контакти, за якими кияни можуть звертатися задля вирішення подібних чи інших питань, пов’язаних із підвищенням ефективності київських просторів.

«Наші контакти: номер гарячої лінії Київського штабу підтримки киян: +38 096 905 50 95. Номер гарячої лінії Святошинського району з питань ЖКГ: +38 097 905 50 95, +38 044 466 50 95. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00», – повідомив Руслан Гончаров.

Це – так би мовити, побутові, рутинні справи, яким Руслан Гончаров приділяє увагу щодня. На «Гарячу лінію» Руслана Гончарова люди звертаються щодня, часто – коли мають це звернення за останню надію, коли не добилися вирішення певної проблеми у попередніх, навіть профільних, інстанціях.

Наприклад, наприкінці липня Руслан Гончаров повідомив про те, що Штаб підтримки киян вітає ініціативу мешканців об’єднатися в автономну форму правління будинку та створити ОСББ.

«Продовжуємо роботу Штабу підтримки киян та відпрацьовуємо звернення, що надходять на нашу Гарячу Лінію. Були на зустрічі з приводу бажання мешканців об’єднатися в автономну форму правління будинку та створити ОСББ. Насправді, в реалі сучасного законодавства в сфері ЖКГ, це є найоптимальніша форма утримання власниками квартир будинку в гарному стані. Тому, ми радо підтримуємо такі ініціативи та з радістю допомагаємо у реалізації питань створення ОСББ. Продовжуємо роботи наш район краще разом!», – акцентував помічник народного депутата України на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Незаконне розташування малих архітектурних форм – тобто, МАФів, на вулицях Києва, давно вже стало катастрофою і для пішоходів, і для автомобілістів, і навіть для туристів, які, відвідуючи гостинну українську столицю, хочуть бачити витвори мистецтва архітектури, а ні «ларьочки» з лавашем. «Слуга народу» і Руслан Гончаров к помічник народного депутата України М.М. Тищенко, бореться з цим негативним явищем.

«В рамках ініційованої нашим депутатом Слуга Народу – Тищенко Микола – Округ 219 ревізії території ринку «Колібріс», провели чергову комісію на цій території. Під час комісії були присутні, представники РДА на чолі з головою Сергієм Павловським, представники ринку та представники супермаркету «Велика кишеня». Основна мета комісії, розібратися щодо законності розташування МАФів на цій території. Поки іде збір всіх документів по всім тимчасовим спорудам, вже є перші результати! Поки ще йде збір всіх документів, наразі вже виявлено два незаконно встановлені МАФи, які вже потребують демонтажу. Маю надію, що найближчим часом буде відповідна реакція департаменту міського благоустрою. Рухаємося далі у напрямку гарних змін! Зробимо разом Київ кращим!».

Але боротися за процвітання столиці – це не лише поставати проти проблем і негативних явищ, цей процес також пов’язаний з прикрашанням Києва, зі створенням нових осередків – оазисів, де киянам приємно перебувати, проводити час із близькими, в просто радіти за улюблене місто, яке день у день стає кращим. Варто перерахувати хоча б невелику частину цієї роботи Руслана Гончарова і команди «Слуги народу», у якій він працює:

«Продовжуємо нашу традицію ранкових зарядок в районі! Кожної суботи чекаємо вас на нових локація в районі! Цієї суботи зустрілись в парку «Совки». Яскраві емоції, гарний настрій та заряд енергії отримали всі присутні. Всім спорт!!!».

«Продовжуємо нашу недільну традицію. Сьогодні разом з нашою командою Слуга Народу – Тищенко Микола – Округ 219 відвідали «Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги #20». Привезли лікарям смачні обіди. Також передали засоби медичного захисту та антибіотики. Дякуємо за вашу працю!».

«ЗРОБИМО ФОНТАН РАЗОМ! Продовжуємо збір підписів за розчищення території від мафів на ринку «Колібріс» та реконструкцію й відновлення роботи фонтану. Для цього, разом з командою, Слуга Народу – Тищенко Микола – Округ 219 спілкуємось з людьми стосовно цього питання та, в переважній більшості випадків, чуємо слова всебічної підтримки нашої ініціативи. Людям набридло бачити навколо колишнього фонтану розливайки та шаурмятні! Мешканці прагнуть, щоб на цій території, як колись, можна було гарно провести час та отримати заряд свіжості від водяного каскаду фонтану, а взимку мати можливість зібратись навколо святкової ялинки, яка колись тут встановлювалась на новорічні свята… Саме тому, закликаємо всіх небайдужих й свідомих мешканців Борщагівки підтримати наш проект своїм підписом при зустрічі з нами особисто або завітати до нашої громадської приймальні. Нагадую адресу: вул. Гната Юри, 14-В (парк «Інтернаціональний»), телефон для довідок: (096)905-50-95».

Важливо розуміти, що усе вищевказане – це лише краплина у морі роботи команди «Слуги народу» і Руслана Гончарова. Варта уваги діяльність спільноти небайдужих киян – «Київність», співзасновником якої є Руслан Гончаров.

Треба усвідомлювати, що щоденна робота помічника депутата – це нескінченна низка справ. Справ, за які кияни регулярно дякують.

Добрі справи знаходять щирий відгук у киян. Так, у коментарях до дописів Руслана Гончарова жителі Святошинського району висловлюють помічникові депутата подяку за неймовірні зусилля з підтримки киян. Ось лише деякі з коментарів, що стосуються різних ініціатив, справ та напрямків допомоги Руслана Гончарова та команди, у складі якої він працює:

«Пiдтримую! Разом до перемоги!».

«Руслан,молодцi! Завжди пишаюсь вашими добрими справами! Так тримати!».

«Дякую за те, що ви робите для Києва!».

«Дякуємо за вашу працю задля успішної України! Без корупціонерів суддів агентів РФ».

«Планы прекрасные, встреча была убедительна по согласованию предстоящей помощи! Но самое главное: ЭТО РЕЗУЛЬТАТ! ЖИТЕЛИ 2-го подъезда дома 34А по ул. Симиренка имеют надежду на получение ПОЛОЖИТЕЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТА! Мы благодарим за оказанное НАМ ВНИМАНИЕ!».

«Боротьба з незаконними МАФами це велика проблема! Продовжуємо боротися!».

«Центр района должен в первую очередь радовать людей! То , что там сейчас , показательный пример как быть точно не должно ! Так что отличная инициатива!».

«Там под теми мафами, которые дольше всего стоят вобще крысы живут размером с 43 ботинок, отьелись кебабами и лавашами!».

«Медицинскую сферу не просто не называют “работой”, ведь это служба, где ты работаешь с полной самоотдачей, зачастую не учитывая свои потребности, поэтому подобные горячие моменты крайне важны и вовремя!».

«Дякую вам за активну позицію та боротьбу заради спільного блага!».

Попереду місцеві вибори, і дуже хочеться сподіватися, що до влади на місцях прийдуть ті, хто небайдужі до проблем, негараздів, до розгляду звернень громадян, що це будуть люди, які прагнуть розвитку, процвітання для міста. І готові працювати на результат 24/7.