Главная > Все новости > Активисты района > Руслан Гончаров: «Разом до гарних змін на Борщагівці»

Руслан Гончаров: «Разом до гарних змін на Борщагівці»

«Слуги народу» почали встановлення 48 дитячих майданчиків на столичній Борщагівці

З 14 жовтня на Борщагівці з’являться 48 дитячих майданчиків. Це відбудеться в рамках виконання народним депутатом Миколою Тищенко обіцяних поліпшень у районі. Контроль за встановленням майданчиків виконують кандидат №1 у депутати Київради від партії «Слуга народу» на Борщагівці Олексій Кисельов та помічник депутата Руслан Гончаров.

Так, помічник нардепа Миколи Тищенка Руслан Гончаров пояснив, що установка ігрових майданчиків відбувається завдяки відповідній субвенції, яку врешті вдалося отримати: «Як і обіцяв під час виборів наш народний депутат, він вибив субвенцію для установки 48 майданчиків у нашому районі. І ось цей процес нарешті запущений. Разом з Олексієм Кисельовим ми провели роботу у районі, дізналися у місцевих мешканців щодо того, де потрібні ці майданчики тощо. А зараз вже проводиться установка, яку ми активно контролюємо».

Як відомо, дійсно, одним пунктом із передвиборчої програми Миколи Тищенка, була установка дитячих майданчиків у Святошинському районі Києва.

«Плюс 48 нових дитячих майданчиків! Тепер у дворах Борщагівки буде дітям де гратися. Пам’ятаєте, як таку обіцянку дав Микола Тищенко минулого року? Пообіцяв — виконали. Далі більше. Куди ще більше? Повірте, це тільки початок. Разом зробимо Борщагівку комфортною та безпечною», — написав у Facebook Олексій Кисельов, кандидат №1 у депутати Київради від політичної партії «Слуга народу» на Борщагівці.