Главная > Все новости > Ремонт доріг в Україні — у Софіївській Борщагівці розвалилося нове асфальтне покриття, відео

Ремонт доріг в Україні — у Софіївській Борщагівці розвалилося нове асфальтне покриття, відео

Комунальники ще не встигли виїхати, а їхня робота вже розвалилася

Під Києвом місцева влада вирішила відремонтувати одну з автодоріг. Однак нове асфальтове покриття не протрималося й декількох тижнів.

Про це свідчить відео очевидця, яке опублікував головний редактор сайту “Телеграф” Ярослав Жарєнов. На ньому зафільмована вулиця Кучанська, що у Софіївській Борщагівці.

Як можна побачити, на даній ділянці села тільки-но закінчився ремонт дорожнього покриття (місцями навіть техніку ще не встигли забрати), але після першого ж дощу на ньому утворився “сюрприз” для місцевих жителів. Ним є ціла дірка на дорозі. Причому розмір її настільки великий, що туди легко може поміститися нога дорослого чоловіка.

“Ніколи такого не було, і ось знову. Нова дорога вже провалилась. Ще навіть не встигли техніку забрати і доробити дрібниці”, — зазначає журналіст і ставить питання місцевій владі “скільки на ній розпиляли?”.

Варто зазначити, що на сесії селищної ради у березні 2023 року на капітальний ремонт та обслуговування зовнішніх мереж водовідведення по вказаній вулиці вирішили виділити 6,5 млн грн.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що прямо в центрі Києва городяни, гості столиці та військові, які приїжджають з фронту, змушені пересуватися у нелюдських умовах. Українці обурені від такого ставлення до себе.

#Україна #Київ #Дороги #Ремонт