Главная > Все новости > Анонсы > Проведення Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування в КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району

Проведення Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування в КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району

З 01 по 07 серпня 2019 року в КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги № 3» Святошинського району міста Києва проводиться тиждень підтримки грудного вигодовування. Заходи заплановані відповідно до наказу Департаменту охорони здоров`я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  від 25.07.2019 року № 872 «Про проведення Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування з 01 по 07 серпня 2019 року в місті Києві».

Всі бажаючи 02.08.2019 мали змогу взяти участь у семінарі на тему: «Соціальний захист інтересів батьків на робочому місці, створення умов для грудного вигодовування».

Проводяться індивідуальні бесіди з батьками новонароджених дітей та дітей раннього віку щодо фізіологічних умов харчування, основних труднощів та ускладнень які виникають при грудному вигодовуванні, бесіди серед батьків та членів родини новонароджених дітей про принципи, правила та переваги грудного вигодовування.

Інформація про переваги грудного вигодовування завжди доступні для ознайомлення на інформаційних стендах Центру.

Джерело: КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району міста Києва.