Главная > Все новости > Прихід весни: у Святошино відзначили свято народними гуляннями в парку «Інтернаціональний»

Прихід весни: у Святошино відзначили свято народними гуляннями в парку «Інтернаціональний»

29 лютого в парку «Інтернаціональний» пройшли традиційні гуляння до Масляної. Здавна млинець є символом сонця, тепла, весни, що пробуджується після зими. Цьогоріч природа обдарувала нас теплою, сонячною зимою, тому всі давно з радісним очікуванням готувалися до цього свята.

Сьогодні у парку «Інтернаціональний» традиційно за ініціативи Святошинської РДА, цього річ при підтримці народного депутата України Миколи Тищенка пройшли масові гуляння, присвячені зустрічі весни — Масляній. Для гостей свята були підготовлені численні розважальні заходи, організовані районним управлінням освіти, молоді та спорту, у тому числі закладами дошкільної освіти – захопливі розваги для найменших учасників свята, ЦСПК «Щасливе дитинство» і ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» — — цікаві, повчальні змагання та квести для гостей усіх категорій. Святкову концертну програму подарували святошинцям аматорські мистецькі колективи району та окремі виконавці.

У рамках святкування було проведено чимало спортивних змагань, інтелектуальних конкурсів та вікторин. Традиційно охочі випробували свою спритність на гладкому стовпі, на височині якого переможця чекав приз та в багатьох інших веселих змаганнях. Та головним господарем свята сьогодні, безперечно, був млинець: ніжний, духмяний, з різноманітною начинкою. По всій зоні гуляння було облаштовано ятки зі смаколиками, тож гості свята мали можливість підкріпитися перед різноманітними конкурсами.

Народні гуляння в парку «Інтернаціональний» відвідали в. о. голови Святошинської РДА Андрій Трамбовецький, перший заступник голови Сергій Пилипчук, в. о заступника голови Ірина Жидченко, а також народний депутат України Микола Тищенко з помічниками.

На завершення під схвальні вигуки присутніх було спалено опудало на знак прощання з зимою та зустрічі весни. Відтепер весна – повновладна володарка!

Як завжди, свято відвідало чимало місцевих жителів та гостей столиці. І всі отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Джерело