Главная > Все новости > Представлено новий дешевий електрокар Dongfeng Nammi 01 із запасом ходу 430 км

Представлено новий дешевий електрокар Dongfeng Nammi 01 із запасом ходу 430 км

Цей компактний хетчбек відмінно підійде для міста

Одними з найбільших переваг китайських авто є їхня цінова доступність. Автовиробники з Піднебесної повсякчас прагнуть створити все дешевші автомобілі, щоб вийти на нові ринки. І, чесно кажучи, у них добре вдається.

Зокрема, днями вони випустили новий електрокар Dongfeng Nammi 01, цінники на який починаються від 11 тисяч доларів. Автомобіль показали на автосалоні в Гуанчжоу, пише CarNewsChina.

Технічні характеристики Dongfeng Nammi 01

Dongfeng Nammi 01

Електромобіль Dongfeng Nammi 01 є компактним хетчбеком з великою кількістю простору всередині та великим багажником. Що стосується екстер’єру, то автомобіль належить до В-класу, з вираженим “передком”, діодними фарами у формі краплі, а також високими вікнами.

Dongfeng Nammi 01

Бокове скло не має рамок, як у спорткарів. У салоні бачимо штучну шкіру, великий тачскрін та цифрову панель приладів.

Автомобіль досить невеличкий. Його ширина складає всього 180,1 см, довжина — трішки більш як 4 метри. Колісна база теж невеличка — 2660 мм.

Dongfeng Nammi 01

В автомобілі за основу взяли повністю електричну платформу власного виробництва під назвою Dongfeng S3. Потужність електромотора складає 95 к.с. — цього абсолютно достатньо для міста. Він дозволяє автомобілю розганятися до 140 км/год.

Раніше “Телеграф” розповідав про найнебезпечніші марки авто у світі. Власники цих трьох марок авто найчастіше перевищують швидкість і вчиняють аварії.

#Авто #Електрокар #DongFeng