Главная > Все новости > Активисты района > Працівники відділу з питань цивільного захисту проводять дезінфекцію приміщень структурних підрозділів, де підтверджено випадки захворювання на коронавірус

Працівники відділу з питань цивільного захисту проводять дезінфекцію приміщень структурних підрозділів, де підтверджено випадки захворювання на коронавірус

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 працівниками відділу з питань цивільного захисту Святошинської РДА  30 березня 2021 року проведено з використанням спецзасобів дезінфекцію у приміщеннях відділу культури та Управління молоді та спорту Святошинської РДА, де перебували працівники, які захворіли на коронавірусну хворобу.

Для проведення дезінфекції використовувалася спеціальна суміш, яка є цілком безпечною для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь.

Відділ з питань цивільного захисту Святошинської РДА просить всіх бути відповідальними та чітко дотримуватись вимог карантину. Під час відвідування місць масового перебування людей необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (маски). Дотримуйтесь правил елементарної особистої гігієни, аби убезпечити себе та зменшити ризики інфікування. Подбайте про свою безпеку та безпеку власної родини!

Джерело: відділ цивільного захисту Святошинської РДА.