Главная > Все новости > Анонсы > Практичний курс «Youth Stage» – молодіжна платформа

Практичний курс «Youth Stage» – молодіжна платформа

20, 21, 27, 28 липня 2019 року з 12:00 до 18:00 години в м. Києві пройде практичний курс: «YOUTH STAGE» молодіжна платформа. Проект, який спрямований на підготовку активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування, впроваджує Київський молодіжний центр.

Лектори курсу навчатимуть учасників принципу та порядку управління територіями в рамках місцевих громад, ознайомлять з кращими практиками цієї діяльності, допоможуть вдосконалити знання в політичному та громадському питанні, освоїти навички політичного менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести перемовини та виступати публічно.

Програма курсу передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентації, дискусії. Практична частина (дата узгоджується) за результатами індивідуального завдання передбачає стажування в органах державної влади та екскурсії до Верховної Ради України.

З учасниками проекту працюватимуть досвідчені лектори: державні службовці, політики, помічники депутатів, коучі, психологи, лектори з особистісного розвитку, спеціалісти політичного PR, медіа-експерти, політичні консультанти.

Організатори запрошують на захід молодь, яка займає активну життєву позицію, робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні. Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням: https://goo.gl/4C28gN

Контактна особа та координатор проекту: Сапожніков Євген, тел.: (066) 154 24 13 та електронна адреса: evgeniisapozhnikov@gmail.com.

Джерело