Главная > Помилки, про які можна не здогадатися під час вибору офісних меблів

Помилки, про які можна не здогадатися під час вибору офісних меблів

Можна без перебільшення сказати, що якісні та привабливі меблі – це справжня інвестиція в майбутнє та імідж компанії, хорошу робочу атмосферу для персоналу. Саме тому так важливо приділити особливу увагу до підбору кожного предмета, який братиме участь в інтер’єрі приміщення. На жаль, не завжди навіть найкращі бажання обертаються успіхом, часом меблювання та оформлення засмучують. Дізнаємося про найчастіші помилки, котрі допоможуть вдало придбати шафи, столи, стільці для комп’ютера, щоб офіс став гордістю компанії.

Низькі ціни

Вартість – це перше, на що багато хто звертає увагу. Звичайно, економія важлива, особливо якщо потрібно обставити весь офіс. Але надмірно низькі ціни мають слугувати індикатором сумнівного виробництва та низької якості. Краще економити в інший спосіб, адже в сучасних виробників напевно є функціональні та якісні бюджетні серії. Також можна звернутися безпосередньо до виробника чи офіційного постачальника і отримати продукцію без націнок.

Красива картинка

На жаль, часом основний вибір ми довіряємо очам. Проблема в тому, що фото і навіть презентаційна модель стільців для комп’ютера можуть далеко відходити від реальності. У такому разі перед покупкою бажано відвідати виробництво або прочитати відгуки від людей, які вже купили меблі.

Кому потрібні дрібниці?

Звертаючи увагу на конструкцію, комфорт і функціонал, ми часом не помічаємо непомітні деталі. Але ж від фурнітури, кріплень, сполучних елементів та навіть підшипників для дверей шаф із шафками залежить наскільки довго прослужить меблювання.

Габарити

Усі знають, що крісло має володіти певними параметрами для зручності сидіння, а системи зберігання мати роздільники і полиці, які допоможуть правильно систематизувати документацію. А ось про зовнішні габарити не завжди замислюються. Прорахуйте спочатку офісне приміщення так, аби після встановлення меблів залишалося достатньо простору для пересування, щоб нічого не зачіпати і не заважати, проходячи повз.

Матеріали та конструктив

На них необхідно звертати велику увагу, оскільки від матеріалів залежить безпека для персоналу, привабливість, термін служби й зручність предметів. Перевірте наскільки, наприклад, фасади шаф дерев’яні, а не виконані з ДСП. У стільців для комп’ютера огляньте місця з’єднань, чи є цілісна пайка, чи вона проведена точково.

Доставка

Багато хто оформляючи замовлення, не може визначитися з доставлянням. Часте питання: довіритися перевізнику, продавцю або все-таки самому привезти меблі. Боячись довіритися третім особам чи бажаючи заощадити іноді вдаються до самовивозу. Тут то й криється помилка. Адже якщо у вас немає досвіду перевезень, знання черговості розміщення предметів і спеціальних кріплень, шансів довезти в нормальному стані меблі невеликі.

Як бачимо, на перший погляд, неважливі речі, без яких можна обійтися можуть призвести до сумних наслідків, коли не звертати увагу на деталі.

За матеріалами сайту Новий стиль