Главная > Всі новини > Полина Менших ліквідована в Кумачовому на Донбасі — що відомо про росіянку

Полина Менших ліквідована в Кумачовому на Донбасі — що відомо про росіянку

Поїздка на окуповані території України стала для росіянки останньою

Під час удару по окупованому населеному пункті Кумачове на Донеччині ЗСУ змогли знищити понад 20 окупантів і поранити понад сотню. Росіяни зібралися в місцевому будинку культури, щоб послухати виступ актриси Поліни Менших, яка також була ліквідована під час удару.

“Телеграф” вирішив розповісти, хто це така. Сама Менших у своїх соцмережах називала себе балетмейстером, режисером та драматургом, а російські Z-канали також зазначали, що вона є волонтером, яка допомагала російським окупантам.

1996 року закінчила Московський державний університет культури за професією мистецтво хореографії. У 2001-2016 очолювала театр-студію “Леге артис”, а з 2021 театр етнотанцю “НЕЖЕНь”.

Вона також зазначала, що поставила щонайменше 6 вистав і організувала кілька концертів.

“У 2000 році я організувала свою танцювальну студію і на її базі виріс театр Леге-артіс. За 15 років існування в театрі мною були поставлені спектаклі, які з успіхом йшли на різних сценах Москви”, — розповідала вона.

Рік народження Менших у мережі не вказано, проте відомо, що 13 листопада вона святкувала день народження.

Як повідомлялося раніше, 19 листопада у росії відзначали День ракетних військ та артилерії, а тому на окупованих територіях теж вирішили дати концерти. У Кумачово цього дня влаштували нагородження бійців 810-ої окремої гвардійської бригади морської піхоти, якими і прилетіла ракета HIMARS. При цьому момент прильоту ракети потрапив на відео.

#Україна #Росія #Донецька область #Вибух