Главная > Всі новини > Північне сяйво 2023 – назвали кращих фотографів за версією Capture the Atlas

Північне сяйво 2023 – назвали кращих фотографів за версією Capture the Atlas

Красиве явище спричиняє сонячний вітер, що досягає атмосфери планети

Північне або полярне сяйво — надзвичайно красиве природне явище, яке привертає увагу туристів з усього світу до північних районів планети. Цьогоріч через сонячну активність його могли побачити навіть в Україні.

Сяйво потрапило в об’єктив безлічі фотографів. Видання Capture the Atlas вшосте обрало 25 найкращих фотографій північного сяйва. Переможцем став знімок фотографа Ніколаса Уорнера “Шторм над Сукакпаком”. Знімок був зроблений на Алясці у США. “Коли ми прибули туди, небо вибухнуло з більшою енергією, ніж я бачив за понад десять років фотографування Аврори”, — розповідає автор.

Ніколас Уорнер Шторм над Сукакпаком

Друге місце посів знімок Вінсента Бодеса “Арктичний танець”. Його було знято у Тромсе, Норвегія. Третя сходинка за Джорданом Макіналлі — знімок “Втратив ким хочу бути”. Він був знятий на озері Моук, Нова Зеландія.

Вінсент Бодес Арктичний танецьДжордан Макіналлі Втратив ким хочу бути

Серед інших місць, де були зроблені фото 25 фіналістів конкурсу — Італія, Велика Британія, Норвегія, Австралія, Німеччина, США, Ісландія, Росія, Канада, Фінляндія, Нова Зеландія. В топ потрапили також вибрані кадри з широт, де вогні ніколи раніше не фотографувалися.

"Нескінченність" – Джуліо Кобіанкі"Сонце, що заходить" — Алекс Вайдес"Острів Аврора" — Кет Лоуман"Червоне полум'я"- Лаура Оппельт"Goleuadau'r Gogledd" – Метью Браун

Раніше “Телеграф” публікував вісім найкрасивіших фотографій космосу за версією Times Now. На них різноманітні знімки галактики та зірок, зроблені за допомогою телескопів.

#Північне сяйво #Фото