Главная > Все новости > Пірс Броснан з’явився на прем’єрі фільму Поза законом — як зараз виглядає 70-річний актор

Пірс Броснан з’явився на прем’єрі фільму Поза законом — як зараз виглядає 70-річний актор

На захід актор прийшов зі своїми синами

Виникає відчуття, що у Голлівуді час зупинився і всі перестали старіти. Нещодавно молодим виглядом хвалився 60-річний Том Круз, як йому вирішив скласти конкуренцію нестаріючий містер Бонд Пірс Броснан. Актору 70 років, але на вигляд так і не скажеш.

У понеділок, 26 червня, Броснан відвідав прем’єру свого нового фільму “Поза законом”, що проходила у театрі Regal LA Live у центрі Лос-Анджелеса. Варто зазначити, що на червону доріжку знаменитість вийшов у компанії своїх синів – 22-річного Періс та 26-річного Ділана.

Для події містер Бонд вибрав блідо-блакитний костюм із білою сорочкою та світлими черевиками. Його старший син, музикант Ділан, приміряв елегантний темний костюм у велику клітку, який доповнив краваткою, а Періс пройшовся червоною доріжкою в шкіряному костюмі та кедах.

Вік зовсім не підвладний Пірсу Броснану, адже виглядає він дуже свіжо і молодо. Зовсім не на 70 років.

Пірс Броснан на прем’єрі Поза закономПірс Броснан в окулярахактор Пірс БроснанПірс БроснанПірс Броснан з синамиПірс Броснан з синами Періс та ДіланомСини Пірса Броснана Періс та Ділан

Раніше “Телеграф” писав, що на щорічному Каннському кінофестивалі 2023 року з новим фільмом виступав британський актор Джуд Лоу. 50-річна зірка “Шерлока Холмса” відростила вуса і помітно постарів.

#Актор #Пірс Броснан