Главная > Все новости > Підозри щодо коронавірусу: ізолювано трьох працівниць дитячого садочку Святошинського району Києва

Підозри щодо коронавірусу: ізолювано трьох працівниць дитячого садочку Святошинського району Києва

22 особи, що контактували з жінкою, яка померла від COVID-19, вже ізолювали. Нагадаємо, йдеться про 71-річну жительку міста Радомишль. Серед ізольованих – її дочка, завгосп одного з дитячих садків Святошинського району Києва.

Дочка померлої контактувала з нею з 8 по 11 березня. В ізоляцію також відправили ще двох співробітниць дитячого садка. Обидві – жительки Коцюбинського під Києвом. Вони працюють нянею та помічницею вихователя.

Еспресо передає, що соцмережах розповідають, що у Коцюбинському працювали спеціально уповноважені МОЗ епідеміологи, котрі шукали свідчення зараження працівниць дитсадка за місцем їхнього проживання.

Станом на ранок 15 березня в Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджені випадки COVID-19: у Чернівецькій області – два випадки та в Житомирській – один (летальний).

Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 79 повідомлень про підозру на COVID-19 (3 випадки підтверджено лабораторно, 64 – негативні, коронавірусу немає, 12 – досліджуються). З початку року вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.
Протягом дня 14 березня до Центру надійшло 12 повідомлень про підозру на COVID-19 (Черкаська 1, Волинська 1, Чернівецька 5, Рівненська 3, Київська 1, Тернопільська 1).

У світі зареєстровано 156 400 випадків захворювання COVID-19, з них 73 968 (47,3%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 75 405 випадків у 134 країнах/територіях/регіонах.

Джерело