Главная > Всі новини > Під Києвом працює центр реабілітації переселенців. Долучайтесь

Під Києвом працює центр реабілітації переселенців. Долучайтесь

Благодійний фонд «Трушна перемога» приєднався до допомоги реабілітаційному центру «Ідея добра». Команда фонду поповнила запаси необхідного у реабілітаційному центрі постраждалих від війни.

Реабілітаційний центр «Ідея добра» – це унікальний проект реабілітації жінок з дітьми, які залишили свої будинки через бойові дії. На сьогодні це заміський будинок, у якому створено всі умови відновлення. Кваліфіковані співробітники допомагають діткам у комфортних умовах адаптуватися та розвиватися. Відмінні умови дають можливість відкривати у дітей таланти, наприклад, писати вірші та грати на інструментах.

Команда фонду «Трушна перемога» відрізняється від більшості саме тим, що допомагає максимально ефективно і скільки постраждалим це потрібно. На сьогоднішній день 49 трушних розширюють географію добрих справ. Найближчим часом це буде по всій Україні

Як додав співзасновник фонду Андрій Потійко – «Трушність це самовіддача, це ті, хто взявся за справу і доводить її до кінця. По-англійськи це звучить як “true victory”. Більше про «Трушну перемогу» та проекти читайте тут»