Главная > Все новости > Перевірено дитячо-юнацький спортивний клуб із водних видів спорту «Бригантина»

Перевірено дитячо-юнацький спортивний клуб із водних видів спорту «Бригантина»

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський і заступник голови Наталя Пазенко з ознайомчим візитом навідалися сьогодні до дитячо-юнацького спортивного клубу з водних видів спорту «Бригантина» (вул. Кільцева дорога, 3-А). Керівництво району познайомилося з керівником закладу позашкільної освіти Станіславом Загорія, ознайомилося на місці з діяльністю, матеріально-технічною базою спортивного клубу.

Довідково: Дитячо-юнацький спортивний клуб з водних видів спорту «Бригантина» (далі – СК «Бригантина») почав функціонувати у 2003 році. Клуб розташований у 2-поверховій будівлі, яка була збудована у 1984 році.

Очолює заклад директор Загорія Станіслав Станіславович, який має 43 роки педагогічного стажу, почесне звання «Заслужений тренер України», «Відмінник освіти України», нагороджений нагрудним знаком «Софія Русова», пам’ятною  медаллю «На відзначення 1530-річчя Києва», подяками та грамотами освітніх відомств, Київського міського голови.

Взялися за ремонт ванни Київ? Дизайн продумали, плитку вибрали, зупинилися на виборі ванни?  Розгубилися у різноманітті? Тож, що варто знати вибираючи ванну?

Зараз на ринку представлено дуже широкий асортимент ванн. Окрім дизайну вони відрізняються матеріалом, з якого виготовлені, цінами.

Чавунна ванна – знайомі кожному з дитинства. Саме такі стояли чи не у кожній радянській квартирі. Чавунні ванни стійкі до корозії і добре зберігають тепло. Однак необхідно користуватися нею з обережністю. Не кидати до чавунної ванни нічого важкого, аби не відкололася емаль та не з’явилася вм’ятина, яку закрити буде дуже непросто.

Металева ванна – їхні основні переваги – низька ціна та легкістьОднак саме їхню легкість часто відзначають, як недолік. Вода до сталевої ванни потрапляє з сильним гуркотом, а ще дуже швидко холоне. Однак сталеву ванну можна знайти чи не у найрізноманітніших формах.  Найякіснішими сталевими ваннами вважають німецькі. Їх навіть «на око» не просто відрізнити від чавунної. Однак легко перевірити – просто постукайте по її краю. Характерний бляшаний звук скаже вам правду.

Акрилова ванна – відрізняються між собою класом акрилу, дизайном і шарами армування.

Чим товщі армування, тим акрилова ванна краще. Кількість шарів можна визначити, уважно розглянувши край бортика. Шари ці видно як річні кільця на деревині. Ще можна постукати – чим більше шарів, тим глухіший звук. Акрилові ванни легко реставруються. Відновленню піддаються тріщини та царапини. А ще різноманітністю форм акрилові ванни задовольнять найвибагливіших. У продажу ви знайдете: прямокутні, кутові, круглі, квадратні, овальні, трикутні, з ручками і підлокітниками, ванни на двох, з драбинками і прозорими ілюмінаторами.

На сьогодні в СК працює 29 тренерів-викладачів, серед яких:

– заслужених тренерів України – 2 особи;

– заслужених майстрів спорту України – 3 особи;

– майстрів спорту України міжнародного класу – 2 особи;

– майстрів спорту України – 8 осіб;

– тренерів-викладачів І категорії – 1 особа;

– тренерів-викладачів ІІ категорії – 3 особи.

У клубі функціонують гуртки фізкультурно-спортивного, оздоровчого та художньо-естетичного напрямів. У спортивному відділенні займається  близько 400 вихованців, в оздоровчому – понад 1500. Всього в СК «Бригантина» налічується 2300 вихованців.

У СК працюють відділення:

•        сучасного морського багатоборства та акватлону (на базах СК «Бригантина», ЗЗСО № 140, водної станції оздоровлення відпочинку та спорту на Жуковому острові);

•        оздоровчого плавання (на базах СК «Бригантина» та орендованого басейну, який знаходиться на території КНП «ЦПМСД № 2» Святошинського району на вул. Кучера, 5);

•        сучасної хореографії та вокалу (на базі СК «Бригантина»).

Ансамбль сучасної хореографії та вокалу «Бригантина» (керівники гуртків Цимбал О.О., Козак М.О.) має звання «народний художній колектив».

У приміщенні клубу розміщено спортивні зали, оснащені інвентарем та спортивним обладнанням, встановлено ефективну систему енергозбереження та бойлер, що забезпечують постійне гаряче водопостачання навчально-тренувального процесу в басейнах. У 2012 році в клубі розпочали функціонування 2 басейни: ванна для навчання плаванню дітей віком 4 – 6 років та дитячий басейн для дітей віком 6 – 9 років.

До матеріально-технічної бази клубу належить також водна станція оздоровлення, відпочинку та спорту на Жуковому острові. На станції розміщені судна: теплохід, прогулянковий катер та спортивні шлюпки Ял-4 та Ял-6, які забезпечують повноцінне тренування вихованців клубу, а також задіяні для проведення навчально-тренувальних зборів та чемпіонатів України з морських багатоборств. Кожна шлюпка оснащена комплектом рятувальних жилетів, вітрил, весел та іншого такелажу.

З моменту заснування клубу матеріально-технічна база постійно оновлюється, робляться ремонти, впроваджуються сучасні технології.